دستگاه تزریق بادی دبه پلاستیکی 4 لیتری

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما با خرید دستگاه تزریق بادی 4 لیتری چند نوع دبه پلاستیکی می توان تولید نمود؟ آیا خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم توصیه می شود؟

دستگاه تزریق بادی 4 لیتری همانگونه که در دیگر مقالات این سایت بیان شده است، یکی از پرکاربرد ترین انواع دستگاه پلاستیک بادی می باشد. دبه پلاستیکی ماست، دبه سرکه و ترشی و همچنین دبه مایع دستشویی و ظرفشویی و بسیاری دیگر از بطری ها و دبه های پلاستیکی تا حجم 4 لیتر را می توان با استفاده از دستگاه تزریق بادی 4 لیتری تولید نمود.

دستگاه تولید دبه ماست

دبه ماست را همانگونه که در بالا بیان کردیم معمولا بوسیله دستگاه تزریق بادی 4 لیتری تولید می کنند. اما برای بکار بستن قالب دو و یا چند کویته دبه ماست بایستی دستگاه پلاستیک بادی 10 لیتری و یا بالا تر خرید شود. در این صورت سرعت کار دستگاه بالا رفته و در نتیجه آن میزان سود آوری بیشتر می گردد.

خط تولید دبه پلاستیکی ترشی

ترشی نیز از جمله چاشنی هایی است که در ایران به وفور تولید و مصرف می گردد. از این رو تولید دبه برای آن سود آوری قابل توجهی دارد. خط تولید دبه پلاستیکی ترشی شامل یک دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری و یا بالاتر، آسیاب، مواد کش، چیلر، کولینگ تاور، و برخی ملزومات دیگر می باشد که همگی توسط این شرکت به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید