تولید بطری پلی اتیلن با دستگاه پلاستیک بادی موسی خانیان پور

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما روش تولید بطری پلی اتیلن چه تفاوتی با بطری پت دارد؟ آیا با دستگاه تزریق پلاستیک بادی و شرکت های سازنده آن نظیر موسی خانیان، فرمانی، قربانی و راد ماشین آشنا هستید؟

بطری های پت که اکثرا در صنعت تولید نوشابه و دیگر نوشیدنی های گازدار و آب معدنی کاربرد دارند، با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک و ماشین آلات بادکن پت تولید می شوند. این دو دستگاه مجموعه قیمت بسیار بالاتری در مقایسه با دستگاه پلاستیک بادی که از آن جهت تولید بطری پت و دبه پلاستیکی استفاده می شود، دارند.

از طرفی معمولا دستگاه های تزریق پلاستیک با کیفیتی که برای تزریق پریفرم (پت) بکار می روند، چینی هستند و قیمت فروش آن ها در مقایسه با دستگاه های تزریق پلاستیک ایرانی بسیار بالاتر می باشد. در حالی که دستگاه پلاستیک بادی با بالاترین کیفیت ممکن توسط شرکت های ماشین ساز ایرانی نظیر موسی خانیان، فرمانی، قربانی و راد ماشین طراحی و تولید می گردند.

دستگاه تولید بطری پلی اتیلن

دستگاه پلاستیک بادی که کاربرد های متنوعی در صنعت پلیمر دارد، با ظرفیت مواد دهی و مشخصات فنی متنوعی توسط شرکت راد ماشین تولید می پذیرد. به منظور تولید بطری های پلی اتیلن که معمولا حجم آن ها کمتر از یک و یا دو لیتر می باشد، دو پیشنهاد به مشتریان ارائه می کنیم. پیشنهاد اول اینکه دستگاه بادی بر اساس قالب یک کویته خرید نمایند. یعنی اینکه اگر می خواهند بطری یک لیتری تولید کنند، دستگاه بادی ۱ لیتری خرید کنند. پیشنهاد دوم که هزینه بیشتری برای مشتری دارد خرید دستگاه چهار و یا ۶ لیتری است.

با خرید دستگاه بادی چهار لیتری و یا ۶ لیتری امکان استفاده از قالب چند کویته و افزایش سرعت تولید محصول فراهم می شود. که این مسئله در افزایش سودآوری خط تولید موثر خواهد بود. ضمن اینکه دستگاه مذکور توان تولید سایر بطری ها و یا دبه های تا حجم ۴ و ۶ لیتر را دارد. که این امر نیز امکان تولید محصولات متنوع را بوجود می آورد.

سازنده دستگاه تزریق پلاستیک بادی

وجود شرکت های سازنده متعدد در ایران که در زمینه ساخت دستگاه تزریق پلاستیک بادی فعالیت می کنند، سبب شده است که رقابت بر سر تصاحب سهم بزرگتر در بازار نسبتا بالا بوده و قیمت فروش دستگاه پلاستیک بادی مناسب باشد. از این رو موسی خانیان، فرمانی، قربانی و همچنین راد ماشین پیشنهادات مناسبی برای خریداران ارائه می کنند. جهت اطلاع از شرایط فروش و قیمت انواع دستگاه پلاستیک بادی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید