تولید دبه پلاستیکی توسط دستگاه پلاستیک بادی قربانی

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی قربانی در انواع ۴ و ۲۰ لیتری در ایران به فروش می رسد. تولید دبه و برخی از بطری های پلاستیکی توسط دستگاه تزریق پلاستیک بادی صورت می پذیرد. قربانی، فرمانی، موسی خانیان و راد ماشین از جمل سازنده های این دستگاه می باشند.

توسعه ماشین سازی در ایران سبب شده است که کارگاه ها و کارخانه های سازنده دستگاه های تزریق پلاستیک بادی به تجهیزات صنعتی پیشرفته مجهز شده و با بهره گیری از دانش روز بتوانند دستگاه های بسیار با کیفیتی بسازند. این دستگاه ها کاربرد بسیار زیادی در صنعت پلیمر دارند.

دستگاه تولید دبه پلاستیکی

همانگونه که بیان شد، دستگاه پلاستیک بادی برای تولید انوع دبه و بطری پلی اتیلن کاربرد دارد. سایز و به عبارت دیگر حجم دبه و بطری مشخص کننده توان تزریق و سایر مشخصات فنی دستگاه پلاستیک بادی می باشد. در ادامه به برخی از دستگاه های پلاستیک بادی پرکاربرد که توسط شرکت هایی نظیر قربانی، فرمانی، موسی خانیان و همچنین راد ماشین طراحی و ساخت شده اند، می پردازیم.

دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری

دستگاه بادی ۴ لیتری که می تواند یک، دو و یا چند هد باشد، جهت تولید انواع دبه پلاستیکی تا حجم ۴ لیتر کاربرد داشته و از آن در خط تولید انواع ظروف بادی مواد شوینده، مواد شیمیایی و … استفاده می شود.
در برخی مواقع مشتریان بجای بیان حجم تزریق دستگاه بادی به محصول تولیدی آن اشاره می کنند. مثلا می گویند: دستگاه تولید دبه ماست.
دستگاه های بادی ۴ الی ۶ لیتر شرکت راد ماشین را به تولید کننده های لبنیات و بویژه ماست پیشنهاد می کنیم. زیرا سرعت کار و کیفیت تولید دبه ماست توسط این دستگاه بسیار بالا می باشد. کیفیت مناسب دستگاه های پلاستیک بادی راد ماشین در کنار قیمت مناسب آنها سبب شده اند که در کشور های همسایه نیز تمایل به خرید آن ها ایجاد شود. راد ماشین مفتخر است که به تازگی یک خط تولید دبه ۶ لیتری به کشور ارمنستان صادر نموده است.

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

دبه ۲۰ لیتری از جمله مهم ترین و پرکاربرد ترین دبه های موجود در بازار می باشد. از این رو تولید کننده های بسیاری برای تولید آن اقدام به خرید دستگاه پلاستیک بادی می نمایند. البته دستگاه پلاستیک بادی با قابلیت تولید دبه و بطری با حجم های ۶، ۸، ۱۰، ۱۵ و بالاتر نیز توسط شرکت های سازنده و بویژه راد ماشین تولید می کردد. مثلا یکی از مشتریان ما درخواست تولید دستگاه بادی ۶۵ لیتری داشته است که این پروژه در دست پیگیری می باشد.
یکی از انواع دبه که این روز ها (در ایام تابستان) مورد توجه است دبه خیار شور می باشد. دستگاه تولید دبه خیارشور در واقع یک دستگاه پلاستیک بادی ۱۵ یا ۲۰ لیتری می باشد. شرکت های فرمانی، قربانی، موسی خانیان و همچنین راد ماشین دستگاه های بسیار با کیفیتی برای تولید انواع دبه خیارشور در ایران طراحی نموده و می سازند.
امروزه دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری به سیستم انباری مجهز می گردد. در گذشته که هنوز سیستم جک انباری برای دستگاه های بادی ابداع نشده بود، برای تولید محصول با کیفیت از دستگاه بادی تزریقی بهره گرفته می شد.
دستگاه های بادی امروزی نسبت به ماشین آلات قدیمی تر پیشرفت های محسوسی داشته اند که علاوه بر جک انباری در دستگاه های دارای قابلیت تولید حجم های بالا، می توان به سیستم گیره بغل اشاره نمود.( در گذشته از سیستم گیره جلو استفاده می شد)

دیدگاهتان را بنویسید