تولید دبه پلاستیکی دستگاه پلاستیک بادی تلاش صنعت

دستگاه پلاستیک بادی

آیا با تولید دبه پلاستیکی بعنوان یک شغل با درامد بالا آشنا هستید؟ دستگاه پلاستیک بادی در ایران توسط چه شرکت هایی ساخت می شود؟ تلاش صنعت، فرمانی و دیگر شرکت های سازنده را میشناسد؟

دبه پلاستیکی یکی از اقلامی است که علاوه بر کاربرد صنعتی در مصارف عمومی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ظروف مواد شوینده، شیمیایی، لبنی (دبه ماست)، مخازن سوخت و … بخشی از کاربرد انواع دبه پلاستیکی و دستگاه های پلاستیک بادی تولید کننده آن ها می باشند. اگر بخواهیم بصورت موردی به برخی از محصولات تولیدی دستگاه پلاستیک بادی اشاره کنیم، دبه ماست، دبه خیارشور، دبه آب، دبه و ظروف سوخت و … از جمله شاخص ترین موارد خواهند بود.

بطور کلی بسته به محصول، یک خط تولید دبه پلاستیکی به ازاء هر دقیقه ۳۰۰ الی ۵۰۰ تومان سودآوری دارد. (در برخی از محصولات این عدد تا ۱۰۰۰ تومان نیز قابل افزایش است)

شرکت های سازنده دستگاه پلاستیک بادی

تلاش صنعت، ماشین سازی قربانی، فرمانی، موسی خانیان و راد ماشین را می توان در زمره سازنده های دستگاه پلاستیک بادی قرار داد. از آنجایی که بررسی کیفیت ماشین آلات این شرکت ها هدف این مطلب نیست، قضاوت را به خود شما می سپاریم. بطور کلی راد ماشین تمامی تجهیزات خط تولید انواع دبه پلاستکی از جمله موارد زیر را بر اساس سفارش مشتری می سازد.

خط تولید دبه ماست

دبه ماست معمولا با استفاده از دستگاه بادی چهار لیتری تولید می گردد. علاوه بر این دستگاه، آسیاب، مواد کش، چیلر، برج خنک کننده و برخی موارد دیگر در خط تولید دبه ماست کاربرد دارند. راد ماشین این تجهیزات را همراه با دستگاه بادی مناسب به فروش می رساند.

سرعت تولید این خط به دستگاه بادی بر می گردد. البته توان چیلر و برج خنک کننده نیز در این امر بی تاثیر نیستند. هر اندازه دستگاه و قالب خنک تر باشند سرعت تولید دبه و ظروف دیگر توسط دستگاه پلاستیک بادی بیشتر خواهد بود.

خط تولید دبه خیارشور

خط تولید دبه خیارشور همان تجهیزات خط تولید دبه ماست را داراست. با این تفاوت که دستگاه پلاستیک بادی این خط تولید معمولا ۲۰ لیتری و یا ۱۵ لیتری است. همچنین مشخصات فنی سایر تجهیزات خط تولید دبه خیارشور با دبه ماست متفاوت می باشند. از این رو با توجه به بیشتر بودن هزینه ساخت تجهیزات این خط تولید، قیمت فروش آن نیز در مقایسه با خط تولید دبه ماست بالاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید