تولید کننده دستگاه تولید دوخت خرد کن بازیافت نایلون پلاستیک

دستگاه بازیافت

وجود چه دستگاه هایی در خط تولید نایلون و نایلکس الزامی و چه دستگاه هایی غیر ضروری است؟ به نظر شما استفاده از دستگاه خرد کن و بازیافت پلاستیک می تواند موجب افزایش سود حاصل از تولید انواع نایلون و نایلکس گردد؟ با تولید کننده و وارد کننده های دستگاه های مذکور آشنا هستید؟

سوال بسیاری از مخاطبین راد ماشین این است که برای تجهیز خط تولید نایلون و نایلکس نیاز به چه دستگاه هایی می باشد. و اینکه چگونه می توان با کمترین هزینه اقدام به تولید نایلون و نایلکس نمود. همچنین آیا خرید دستگاه تولید و دوخت نایلون دست دوم مورد تایید کارشناسان ما می باشد؟ در ادامه سعی در معرفی دستگاه های ضروری و غیر ضروری خط تولید نایلون و نایلکس و تولید کننده ها و وارد کننده های این ماشین آلات خواهید داشت.

دستگاه تولید نایلون دو لایه

این ماشین وظیفه تولید فیلم نایلون از مواد پلی اتیلن درجه یک و یا بازیافتی دارد. معمولا برای تولید کیسه فریزر و یا دسته دار از مواد درجه یک و برای تولید کیسه زباله از مواد بازیافتی و آسیاب شده بهره می برند. علاوه بر ساخت در داخل نمونه های چینی دستگاه تولید نایلون نیز در ایران به فروش می رسند. لازم به ذکر است که وجود این دستگاه در خط تولید نیاز می باشد.

از جمله سازنده های این دستگاه می توان به ماشین سازی باقری اشاره نمود. دستگاه تولید نایلون باقری همانند ماشین آلات ساخت راد ماشین از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. شرکت جلوه و جلیلوند نیز از جمله وارد کننده های دستگاه تولید نایلون چینی به ایران بشمار می آیند. دستگاه تولید نایلون جلیلوند و دستگاه تولید نایلون جلوه با وجود اینکه دارای برند متفاوتی هستند از نظر کیفیت و قیمت در رنج مشابهی هستند. بطور کلی انواع دستگاه تولید نایلون خارجی در ایران قابل خرید می باشند اما قیمت آن ها با یکدیگر تفاوت چشمگیری دارد.

دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک یا همان دستگاه دوخت و برش نایلون همانند دستگاه تولید از جمله ضروری ترین اجزاء خط تولید نایلون و نایلکس بشمار می آید. البته می توان با یک دستگاه دوخت پلاستیک نیز اقدام به تولید نایلون نمود. به این صورت که طاقه های آماده نایلون را می توان خرید نموده و با دستگاه دوخت پلاستیک، دوخت و برش نمود. از این رو دستگاه مذکور اصلی ترین ماشین در خط تولید نایلون و نایلکس می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم

امروزه خرید و فروش دستگاه دوخت نایلون دست دوم از این جهت مورد توجه می باشد که قیمت بسیار پایینی دارد. بطور کلی خرید دستگاه دوخت نایلون دست دوم را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کنیم مگر در شرایطی خاص. که در این شرایط نیز باید از صحت دستگاه اطمینان حاصل گردد. در ادامه به برخی از دستگاه های دوخت ساخت ایران اشاره خواهد شد.

دستگاه دوخت پلاستیک شهرستانی

شهرستانی یکی از قدیمی ترین تولید کننده های دستگاه دوخت پلاستیک در ایران می باشد. امروزه اکثر دستگاه های دوخت و برش نایلون دست دوم موجود در بازار ماشین آلات قدیمی ساخت شهرستانی هستند.

دستگاه دوخت پرفراژ ناژ

ناژ پلاستیک دیگر شرکتی می باشد که دستگاه دوخت و و برش و دوخت و پرفراژ با کیفیت قابل قبول و بالاتر از ماشین آلات چینی می سازد. دستگاه دوخت و پرفراژ ناژ در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بصورت دست دوم در بازار خرید و فروش می گردد.

دستگاه دوخت نایلون شاهین

دستگاه دوخت شاهین نیز در زمره ماشین آلات صنعت پلاستیکی قرار دارد که بصورت دست دوم مورد خرید و فروش قرار می گیرد. نمونه های سروموتور دار این دستگاه نسبت به دستگاه های دوخت مکانیکی از قیمت فروش بالاتری برخوردار می باشند. همانگونه که بیان شد بطرو کلی خرید دستگاه دست دوم را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کنیم.

دستگاه بازیافت پلاستیک

این دستگاه یکی از دستگاه های غیر ضروری خط تولید نایلون و نایلکس بشمار می آید. دستگاه بازیافت نایلون و یا دستگاه گرانول نایلون از جمله نام هایی می باشند که به این دستگاه اطلاق می شوند. با توجه به اینکه دستگاه بازیافت می تواند ضایعات را به مواد اولیه تبدیل کند در افزایش سود آوری خط تولید نایلون و نایلکس موثر می باشد. امروزه انواع دستگاه های بازیافت نایلون در ایران طراحی و ساخت می شوند. ازوم استفاده از دستگاه بازیافت پلاستیک در خط تولید نایلون و نایلکس موجب کاهش ضایعات و ایجاد زباله می گردد.

دستگاه خرد کن نایلون

دستگاه خرد کن پلاستیک و یا آسیاب پلاستیک و یا دستگاه کندر نایلون همانند دستگاه بازیافت نایلون به افزایش میزان سود آوری خط تولید کمک شایانی می کند. تفاوت این دستگاه با دستگاه بازیافت در این است که خروجی دستگاه بازیافت گرانول و یا کلوخه مواد اولیه است. در حالی که دستگاه کندر نایلون فقط ضایعات را خرد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید