جدیدترین دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp گیاهی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در جدیدترین مدلها و طرح ها توسط شرکت رادماشین عرضه می شوند. جهت اطلاع از کارایی این دستگاه ها و نیز طراحی خط تولید مورد نیاز خود، پیشنهاد می کنیم از مسئولین و متخصصین شرکت کمک بگیرید.

تولید ظروف یکبار مصرف قبل ها بیشتر حول محور کیفیت و کارایی می چرخید. اما در چند سال اخیر با طراحی دستگاه های پیشرفته، شاهد تنوع بسیار بالایی در امر تولید ظروف یکبار مصرف هستیم.

ظروف پلاستیکی بیشتر از همه تنوع گرفته اند؛ چراکه ساخت قالب برای آنها بسیار راحت است. از طرفی اِعمال تغییرات در خط تولید و دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، محدودیت خاصی ندارد و به راحتی می توان تغییر سلیقه داد.

در ادامه به انواع دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی، و نیز تفاوت آنها با یکدیگر و همچنین تفاوت قیمت هر کدام از دستگاه ها می پردازیم. اینگونه خریداران می توانند با نگرش بیشتری نسبت به راه اندازی خط تولید مورد نظر خود اقدام نماید.

تفاوت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی

اول از همه خیال خریداران را با این جمله راحت می کنیم: “دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی با گیاهی اصلا تفاوتی ندارند”. همین دغدغه که برطرف شود، انتخاب برای شما بسیار راحت خواهد شد.

دستگاه های مورد استفاده از خط تولید ظروف پلاستیکی، همان هایی هستند که در خط تولید ظروف گیاهی به کار می روند. در واقع به زبان ساده با یک خط تولید می توان هر دو مدل ظروف پلاستیکی و گیاهی را تولید کرد.

تنها تفاوت در مواد اولیه به کار رفته می باشد. برای تولید ظروف پلاستیکی از پلی پروپیلن (pp) استفاده می شود. ظروف گیاهی نیز ترکیبی از همین ماده بهمراه نشاسته را بهمراه دارند؛ چراکه اساس تولید ظروف گیاهی بر تجزیه پذیر بودن آنها بوده است.

همین نکته ای که عرض کردیم، مصداق یک تیر و دو نشان برای خریداران می باشد؛ چراکه می توانند با یک خط تولید، ظروف پلاستیکی و گیاهی را تولید و عرضه نمایند و قشر بیشتری از جامعه هدف را پوشش دهند.

فروش خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی

شرکت رادماشین برای طراحی و عرضه انواع دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی، مشاورین و متخصصین خود را آماده به کار کرده است. وظیفه مسئولین فروش شرکت، ارائه مشاوره های تخصصی به خریداران می باشد.

در واقع خریداران بطور کلی می دانند چه دستگاه هایی مورد نیاز است؛ اما براساس فاکتورهایی مثل

  • میزان تولید
  • راندمان تولید
  • ابعاد دستگاه ها
  • فضای کار خودشان
  • سرمایه اولیه برای کار

طبیعتا بایستی از یک مشاور کمک بگیرند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. لذا جهت دریافت قیمت ها و نیز اخذ مشاوره های کامل، می توانید با فروشندگان سایت ارتباط بگیرید و براساس نیازهای خود، خریدی ایده آل را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید