خرید دستگاه بادی و تزریق پلاستیک تولید دبه پلاستیکی

دستگاه پلاستیک بادی

خط تولید انواع دبه پلاستیکی شامل چه تجهیزاتی می باشد؟ به نظر شما آیا دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه پلاستیک بادی مهم ترین ماشین آلاتی هستند که برای تجهیز این خط تولید می بایست خرید شوند؟

دبه پلاستیکی در انواع اندازه ها، سایز ها و وزن های مختلف تولید می گردند. خط تولید دبه پلاستیکی بسته به مشخصات دبه می تواند شامل دستگاه های صنعتی باشد که از نظر مشخصات تولیدی با یکیدگر متفاوت هستند. برای مثال می توان گفت که خط تولید دبه چهار لیتری در مقایسه با خط تولید دبه ۱۰ لیتری شامل ماشین آلات ارزان قیمت تری می باشد. برای آشنایی بیشتر با تجهیزات خط تولید انواع دبه پلاستیکی با ما همراه باشید.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی

دستگاه تزریق بادی پلاستیک در حقیقت مهم ترین دستگاه در خط تولید انواع دبه پلاستیکی بشمار می آید. دستگاه بادی تزریقی مورد نیاز برای تولید دبه بسته به ابعاد، حجم و همچنین وزن دبه شامل انواعی نظیر دستگاه بادی ۴ لیتری، دستگاه بادی ۱۰ لیتری، دستگاه بادی ۱۵ لیتری، دستگاه بادی ۲۰ لیتری و … می باشد.

در مقالات دیگری که برای هر یک از انواع دستگاه پلاستیک بادی در سایت راد ماشین منتشر شده اند، به توضیح محصولاتی که می توان با هر یک از دستگاه های بادی تولید نمود، صحبت شده است. پیشنهاد می کنم مطالعه آن ها را از دست ندهید.

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک به منظور تولید دبه و دسته دبه، بشکه و بطری در خط تولید ظروف پلاستیکی بادی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ گرمی برای تولید موارد مورد اشاره مناسب است. گاها دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم برای تولید درب و دسته دبه به مشتری پیشنهاد و فروش می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید