خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی دبه خیارشور

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما برای تولید دبه خیارشور خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی چند لیتری مورد نیاز است؟ آیا با اجزاء مختلف دستگاه های بادی آشنا هستید؟

با شروع فصل برداشت و تولید انواع خیارشور و ترشیجات، خرید دبه خیارشور و دیگر دبه ها نظیر دبه سرکه، دبه ترشی و … رواج می یابد. حال اینکه تولید دبه در سایز های مختلف در این فصل ها می تواند سود مالی قابل توجهی داشته باشد. اما برای تولید دبه نیاز به چه تجهیزات و دستگاه های صنعتی است؟ دستگاه تزریق پلاستیک بادی اصلی ترین ماشین صنعتی می باشد که در خط تولید انواع دبه بویژه دبه خیارشور کاربرد دارد.

سفارش ساخت و خرید دستگاه پلاستیک بادی به حجم و وزن دبه تولیدی مدنظر بستگی دارد. معمولا دبه خیارشور در حجم های ۱۲، ۱۵ و ۱۷ لیتری مورد نیاز است. در حالی که دبه ترشی و سرکه می تواند ۴ یا ۶ لیتری باشد.

خط تولید دبه خیارشور

در خلاصه مقاله در مورد حجم مورد نظر برای دبه خیارشور صحبت شد. از این رو می توان گفت که برای تولید دبه خیارشور می بایست دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری خرید نمود. البته ما در راد ماشین دستگاه های ۱۵ لیتری و ۱۰ لیتری را با ظرفیت مواد دهی و ابعاد گیره مناسب جهت تولید دبه تا ۲۰ لیتر طراحی نموده و می سازیم.

از این رو برای تولید دبه خیارشور می توان دستگاه های ۱۰ یا ۱۵ لیتری راد ماشین را نیز پیشنهاد داد. خط تولید دبه خیارشور همانند تمامی دبه های پلاستیکی علاوه بر دستگاه بادی نیازمند آسیاب، مواد کش، چیلر، برج خنک کننده و … می باشد. تمامی تجهیزات این خط تولید را می توانید از راد ماشین خرید نمایید.

قیمت دستگاه تولید دبه ماست

دستگاه تزریق بادی ۴ یا ۶ لیتری جهت تولید انواع دبه ماست، ترشی و سرکه مناسب می باشد. قیمت دستگاه بادی ۴ لیتری و یا ۶ لیتری در مقایسه با دستگاه تولید دبه خیارشور مناسب تر است. اما همانگونه که می دانید ظرفیت مواد دهی و ابعاد گیره آن نشاندهنده عدد کوچکتری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید