خرید دستگاه پلاستیک بادی دبه ۲۰ لیتری دست دوم

دستگاه پلاستیک بادی

آیا خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم برای تولید دبه ۲۰ لیتری توصیه می شود؟ با ماشین آلات دست دوم اورهال شده ما آشنا هستید؟

تولید دبه از دیرباز در ایران رونق داشته است. زیرا با توجه به وجود مواد اولیه ارزان قیمت و مصرف بالای انواع دبه در ایران سود مالی قابل توجهی از تولید آن می توان بدست آورد. دستگاه بادی ۲۰ لیتری که برای تولید انواع دبه خیارشور، دبه آب و گالن های سوخت و … بکار می رود، در ایران بصورت دست دوم نیز خرید می گردد.

دستگاه پلاستیک بادی دست دوم

دستگاه های دست دوم اکثرا از کار افتاده هستند. در واقع خرید این دستگاه ها با توجه به هزینه تعمیر و نگهداری قابل توجه آن ها اصلا بصرفه نبوده و اکیدا توصیه نمی شود.

اما به توجه به اینکه ارزان قیمت بودن دستگاه دست دوم و نیز اینکه بسیاری از کارآفرینان با مشکل عدم وجود نقدینگی کافی برای خرید دستگاه نو مواجه هستند، خرید دستگاه بادی بصورت دست دوم رونق دارد.

راد ماشین برای ایجاد توازن میان نقدینگی کارافرینان و کیفیت دستگاه پلاستیک بادی یک پیشنهاد قابل توجه ارائه می کند. خرید دستگاه بادی دست دوم اورهال شده. دستگاه های بادی اورهال شده در واقع همان دستگاه های دست دوم هستند که با قیمت پایین خرید شده و ۹۰ درصد قطعات آن ها با تجهیزات نو جایگزین می گردند.

در حقیقت تفاوتی بین دستگاه های اورهال شده و دستگاه نو قابل مشاهده نیست. از این رو راد ماشین ضمن ارائه گارانتی ۱ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله برای دستگاه های بادی اورهال شده آن ها را با قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های نو به فروش می رساند.

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

دستگاه بادی ۲۰ لیتری همانگونه که بیان شد از کاربردی ترین ماشین آلات بادی بشمار می آید. معمولا در بازار دستگاه ۲۰ لیتری دست دوم نیز به فروش می رسد که خرید آن را توصیه نمی کنیم.

اما از آنجایی که این دستگاه نسبتا گران قیمت می باشد، در صورت عدم وجود نقدینگی برای خرید دستگاه نو پیشنهاد می کنیم آن را بصورت اورهال شده از راد ماشین خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید