خط تولید کیسه فریزر و زباله

خط تولید کیسه زباله خط تولید کیسه فریزر

ماشین آلات و ملزوات خط تولید انواع کیسه زباله و کیسه فریزر بطور کلی عبارت اند از دستگاه تولید نایلون که برای فریزر و زباله با یکدیگر متفاوت هستند، دستگاه دوخت و برش و دستگاه دوخت و پرفراژ. برای آشنایی با این ماشین آلات با مطالعه این مقاله ما را همراهی نمایید.

دستگاه تولید نایلون

برخی از ماشین آلات خط تولید کیسه های فریزر و زباله را می توان مشترک دانست. اما یکی از اصلی ترین ماشین آلات این دو خط تولید می بایست منحصر به فرد باشد. دستگاه تولید نایلون که برای فریزر و زباله بصورت مجرا خرید می گردد را می توان با تعویض قالب که امری دشوار است، بصورت مشترک استفاده نمود. بطور کلی این کار توصیه نمی شود. دستگاه تولید نایلون زباله به ازای هر ساعت کار حدود ۵۰ کیلو گرم تولید می کند. در حالی که برای دستگاه تولید نایلون فریزر این عدد تقریبا به نصف تقلیل می یابد.

دستگاه دوخت و برش نایلون

این دستگاه به منظور ساخت پاکت از نایلون های رول شده توسط دستگاه تولید نایلون بکار می رود. لازم به ذکر است که تولید انواع کیسه های فریزر، زباله و دسته دار نیاز به دستگاه دوخت و برش دارد. دستگاه دوخت نایلون و نایلکس در انواع دو و تک طبقه و در عرض های ۸۰ و ۱۰۰ سانتی متر و در مواقع ضروری عرض های بالاتر توسط راد ماشین ساخت می گردد.

دستگاه دوخت و پرفراژ

دستگاه دوخت و پرفراژ به منظور تولید انواع کیسه های فریزر و زباله رولی بکار می رود. البته نوع دیگری از این دستگاه توسط راد ماشین ساخت می شود که از نظر شکل ظاهری مشابه دستگاه های دوخت و برش نایلون بوده و از آن به منظور تولید کیسه فریزر چسبی استفاده می شود. تفاوت این نوع کیسه فریزر با نایلون های رولی در عدم رول شدن آن می باشد. بعبارت دیگر دستگاه مذکور پس از دوخت، کیسه را برش نزده و پرفراژ می نماید اما بجای رول نمودن، آن را همانند دستگاه دوخت نایلون و نایلکس بر روی هم جمع می کند.

دستگاه آسیاب پلاستیک

از آسیاب و یا خرد کن و یا کندر نایلون به منظور خرد کردن و بازگردانی ضایعات نایلون به پروسه تولید استفاده می گردد.

کمپرسور هوا

کمپرسور هوا در کنار دستگاه تولید نایلون بکار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید