دستگاه اکسترودر ورق فرمینگ ظروف یکبار مصرف اصفهان

دستگاه اکسترودر ورق دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه ترموفرمینگ و دستگاه اکسترودر ورق یا همان پرس فرمینگ اصلی ترین ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی یا سلولزی و پلاستیکی می باشند؟ به نظر شما با خرید این ماشین آلات چند نوع ظرف یکبار مصرف می توان تولید کرد؟

اگر بخواهیم انواع ظروف یکبار مصرف را نام ببریم لیست بسیار طویلی تشکیل خواهد شد. بطور کلی ظروف یکبار مصرف را می توان در ۵ دسته ظروف یکبار مصرف گیاهی، ظروف یکبار مصرف pp، ظروف یکبار مصرف ps، ظروف یکبار مصرف کاغذی و ظروف یکبار مصرف فلزی یا آلومینیومی قرار داد. در مورد خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی قبلا صحبت کرده ایم. با توجه به اینکه ظروف پلی استایرن نیز امروزه تولید بسیار اندکی دارد از تشریح آن صرف نظر می نماییم. در این مقاله در مورد ماشین آلات خط تولید ظروف گیاهی صحبت خواهیم کرد. با مطالعه ادامه این مقاله می توانید دانش عمومی خود را در مورد این خط تولید افزایش دهید.

دستگاه تولید ورق pp

دستگاه ساخت ورق pp به منظور اکسترود ماده اولیه به ورقی مناسب برای تولید ظروف یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تزریق ورق pp راد ماشین را می توان در خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی از نشاسته و خط تولید ظروف یکبار مصرف pp بکار برد. از این رو با خرید این دستگاه و یک دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف می توان تمامی انواع ظروف یکبار مصرف سلولزی و پلی پرو پیلن را تولید نمود. برای انکه خط تولید توان تولید ظروف یکبار مصرف ps را نیز داشته باشد نیاز به خرید دستگاه تولید ورق ps و بکار بردن آن در کنار دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف می باشد. دستگاه تولید ورق ps مشابه دستگاه ساخت ورق pp می باشد.

دستگاه ترموفرمینگ

دستگاه پرس ترموفرمینگ را به منظور فرم دهی به ورق تولید شده در مرحله قبل به شکل ظرف در خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی بکار می برند. این دستگاه تمامی انواع ورق های گیاهی و پلاستیکی اعم از پلی پروپیلن و پلی استایرن را می تواند به شکل قالب نصب شده بر روی آن پرس نماید. از آنجایی که ظروف یکبار مصرف در اشکال مختلفی تولید می پذیرند، این دستگاه را می توان به انواع قالب ظروف یکبار مصرف مجهز نمود. به عبارت دیگر با ساخت قالب مناسب می توان تمامی انواع ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی را توسط خط تولید ظروف یکبار مصرف راد ماشین تولید نموده و به سود آوری قابل توجه رسید.

خط تولید ورق pp

از آنجایی که بسیاری از تولید کننده ها تمایل دارند که فقط دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف را خرید نمایند، برای تولید انواع ظروف گیاهی و پلاستیکی نیازمند خرید ورق مناسب از بازار هستند. از این رو معمولا کارگاه ها و کارخانه هایی نیز برای تولید ورق های مذکور تاسیس می گردند. خط تولید ورق pp شامل یک و یا چندین دستگاه تزریق ورق pp و برخی از ملزومات جانبی مورد نیاز برای تولید می گردد.

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در اصفهان

اصفهان یکی از شهر هایی است که بدلیل بزرگی و مرکزیتی که دارد بازار فروش فوق العاده ای برای انواع محصولات پلاستیکی از جمله ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی بشمار می آید. از این رو به کارآفرینان و صنعتگران اصفهانی که تمایل دارند ضمن ایجاد اشتغال درآمد مناسبی داشته باشند، توصیه می کنیم که نسبت به خرید و راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید