دستگاه بازیافت زباله بطری پلاستیکی مواد ضایعات نایلون

دستگاه بازیافت

آیا با دستگاه های بازیافت انواع ضایعات مواد پلاستیکی آشنا هستید؟ به نظر شما آیا با یک دستگاه بازیافت نایلون می توان علاوه بر زباله های پلاستیکی انواع بطری را نیز بازیافت کرد؟

امروزه بازیافت پلاستیک و مشتقات آن بسیار اهمیت دارد. مواد بازیافت شده می توانند بعنوان مواد اولیه در تولید انواع محصولات پلاستیکی درجه چندم مورد استفاده قرار گیرند. از جمله محصولات پلاستیکی یکبا مصرف که امروزه زباله قابل توجهی به حجم زباله تولید شده در کشور بصورت روزانه می ازاین می توان به بطری های پلاستیکی پت و یا پلی اتیلن اشاره کرد. معمولا می توان با خرید یک دستگاه بازیافت پلاستیک انواع زباله های پلاستیک را بازیافت نمود. برای آشنایی با دستگاه های بازیافت مواد پلاستیکی ما را با مطالعه این مقاله همراهی کنید.

دستگاه بازیافت زباله پلاستیکی

معمولا شرکت های سازنده دستگاه بازیافت پلاستیک در ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک از تجهیزاتی استفاده می کنند که توان ذوب و اکسترود کردن انواع محصولات پلاستیکی و شاید بهتر باشد بگوییم زباله های پلاستیکی را داشته باشند. از این رو این دستگاه ممکن است با نام های متعددی نظیر دستگاه بازیافت بطری پلاستیکی، دستگاه بازیافت زباله پلاستیکی، دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی، دستگاه بازیافت گونی پلاستیکی، دستگاه بازیافت مواد پلاستیکی و … در موتور های جستجوگر سرچ شود.

با خرید دستگاه بازیافت نایلون و یا پلاستیک می توان تمامی محصولات پلاستیکی نظیر موارد مورد اشاره فرق را بازیافت نمود. همانگونه که می دانید اصلی ترین قسمت دستگاه بازیافت پلاستیک، سیلندر ماردون آن می باشد. سیلندر ماردون باید از جنس بسیار با کیفیت انتخاب شود تا ضمن بازیافت انواع زباله پلاستیکی، طول عمر مناسبی داشته باشد. قیمت دستگاه بازیافت پلاستیک به ظرفیت تولید آن بستگی دارد. معمولا خروجی دستگاه های بازیافت مواد پلاستیکی بسته به نیاز مشتری بصورت کلوخه و یا گرانولی می باشد. دستگاه بازیافت پلاستیک گرانول گران قیمت تر از دستگاه تولید کلوخه است.

دستگاه بازیافت لاستیک و پلاستیک

برخی از مشتریان ما در پی خرید دستگاه بازیافتی هستند که بتواند انواع پلاستیک و لاستیک را بازیافت نماید. با توجه به اینکه لاستیک در هنگام ذوب شدن از خود گازی تولید می کند که بسیار خطرناک بوده و می تواند موجب انفجار دستگاه شود، با دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیکی نمی توان لاستیک را نیز بازیافت کرد. دستگاه بازیافت لاستیک از نظر مشخصات قطعات و قیمت فروش با دستگاه بازیافت پلاستیک تفاوت دارد. در حقیقت این دو دستگاه کاملا مجزا هستند. قیمت دستگاه بازیافت ضایعات پلاستیک در مقایسه با دستگاه بازیافت لاستیک بسیار پایین تر است.

دیدگاهتان را بنویسید