دستگاه بازیافت نایلون ضایعات پلاستیک مواد بطری پلاستیکی

دستگاه بازیافت

آیا با دستگاه های بازیافت انواع نایلون و پلاستیک آشنا هستید؟ با خرید یک دستگاه می تواند چند نوع از ضایعات و مواد پلاستیکی نظیر گونی و بطری را بازیافت نمود؟ به نظر شما شرکت های سازنده دستگاه بازیافت پلاستیک از ادوات ساخت کدام کشور ها در ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک بهره می برند؟

امروزه بازیافت پلاستیک و زباله های پلاستیکی با توجه به رشد روز افزون جمعیت و مصرف انواع نایلون و پلاستیک امری لازم و حیاتی به نظر می رسد. از این رو به کارآفرینان و صنعتگران توصیه می کنیم که با خرید دستگاه های بازیافت پلاستیک ضمن جمع آوری و کاهش زباله، با تبدیل آن به مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از کارخانه جات، سود قابل ملاحظه ای نصیب خود نمایند.

قیمت دستگاه های بازیافت پلاستیک

قیمت دستگاه های بازیافت پلاستیک به مواردی نظیر تعداد محصولاتی که می توانند بازیافت کنند، سرعت و یا ظرفیت تولید آن ها، نوع خروجی مواد که می تواند گرانولی و یا بصورت کلوخه ای باشد، روش پاک و تعویض نمودن صافی دستگاه و البته به کیفیت تجهیزات بکار رفته در ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک بستگی دارد.

معمولا انواع بطری پلاستیکی، گونی و ضایعات پلاستیکی مختلف را می توان با خرید یک دستگاه بازیافت پلاستیک تبدیل به مواد اولیه تولید انواع نایلون زباله، و محصولات تزریقی نظیر سبد میوه نمود.

سازنده دستگاه بازیافت پلاستیک

امروزه شرکت های سازنده برای اینکه توازنی میان قیمت و کیفیت دستگاه ها ایجاد کنند، در ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک تلفیقی از تجهیزات ساخت ایران، چین، کره، تایوان و برخی دیگر از کشور های آسیایی و گاها اروپایی بکار می برند. فروش دستگاه بازیافت نایلون در ایران معمولا به دو صورت نقد و اقساط صورت می پذیرد.

حداقل ظرفیت دستگاه تولید بازیافت پلاستیک که در ایران ساخت می شود، ۱۰۰ کیلو گرم در ساعت بوده که بسته به نیاز و توان مالی مشتری می تواند با خروجی بصورت گرانول و یا کلوخه طراحی و ساخت گردد.

بازار مواد اولیه پلاستیک

همانگونه که می دانید امروزه پلاستیک و محصولات پلاستیکی فشرده در زندگی روزمره نقش بسزایی ایفا می کنند. بطور مثال قالب ظروفی که در آشپزخانه مورد ساتفاده قرار می گیرند، پلاستیکی هستند. و یا سبد میوه، سطل های زباله همگی از مواد اولیه پلاستیک درجه اول و یا بازیافتی تولید می گردند. بطور کلی می توان اقلام بسیار کوچک و بسیار بزرگی را نام برد که از جنس پلاستیک هستند.

تولید بسیاری از محصولات پلاستیکی که امروزه مورد استفاده ما می باشند نیاز به مواد اولیه درجه یک ندارد. از این رو مواد خروجی دستگاه های بازیافت پلاستیک می تواند بعنوان مواد اولیه کارخانجات و دستگاه های تزریق پلاستیک و بادی و به منظور تولید محصولات پلاستیکی بکار رود. بنابراین خرید دستگاه بازیافت پلاستیک می تواند منجر به سودآوری قابل قبولی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید