دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف و ورق ساز تولید pp

دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف برای تولید ظروف پلاستیکی و گیاهی استفاده می شود. خرید این دستگاه ها از مجموعه رادماشین با شرایط ویژه امکان پذیر می باشد. کافیست با مسئولین فروش شرکت ارتباط گرفته و مشاوره های لازم را اخذ نمایید.

مصرف بالای ظروف پلاستیکی در جامعه جهانی، اهمیت فعالیت در صنعت تولید آن را چند برابر کرده است. این روزها خیلی ها وقتی تصمیم دارند وارد عرصه تولید و دنیای صنعت و تجارت شوند، بلاشک تفکری درخصوص تولید ظروف یکبار مصرف نیز می کنند.

طبیعتا ورود به هر عرصه ای نیازمند تامین سرمایه لازم و نیز تخصص یافتن در آن عرصه می باشد. لذا شرکت رادماشین سعی دارد تا در امر راه اندازی خط تولید ظروف یکبار مصرف، راهنمایی های لازم را به شما خریداران عزیز ارائه دهد. پس با ما در ادامه همراه باشید.

فروش دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

بیشترین حجم ظروف یکبار مصرف مربوط به ظروف پلاستیکی می باشد. این موضوع دو دلیل عمده دارد:

  • یکی اینکه تامین مواد اولیه برای تولید ظروف پلاستیکی بسیار راحت تر است.
  • از پلاستیک یا به اصطلاح پلی پروپیلن (pp) ظروف بسیار بیشتری را می توان تولید کرد و محدودیتی وجود ندارد.

خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، ۳ دستگاه اصلی را در خود جای داده است که عبارتند از:

  1. دستگاه ورق ساز
  2. دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف
  3. دستگاه استکر یا جمع کننده ظروف

بیشترین کارایی خط تولید روی دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف پیاده شده است. این دستگاه وظیفه پیاده کردن قالب روی ورقهای pp را دارد تا محصول نهایی تولید شود.

لازم به ذکر است که شرکت رادماشین در امر فروش دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف، شرایط ویژه ای را از بابت قیمت و نحوه خرید برای خریداران عزیز فراهم نموده که می توانید از مسئولین فروش ما جویا شوید.

دستگاه ورق ساز ظروف یکبار مصرف pp

اما بد نیست کاربرد سایر دستگاه های خط تولید ظروف pp را نیز ذکر کنیم. همانطور که دانستیم، دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف، تبدیل ورق به ظروف را بر عهده دارد که به جرات می توان گفت اصلی ترین کار را انجام می دهد.

قبل از این دستگاه، دستگاه وررق ساز ظروف یکبار مصرف را در خط تولید داریم. این دستگاه مواد اولیه لازم را که پلی پروپیلن یا به اختصار pp می باشد، در ورق هایی به عرض ۷۵ سانتیمتر آماده می کند و تحویل خط تولید می دهد.

در نهایت نیز پس از اینکه قالب ظروف توسط دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف روی ورقها پیاده شد، بایستی شکل نهایی ظرف نیز به قالبها اِعمال شوند. این کار را دستگاه استکر انجام می دهد.

البته لوازم جانبی دیگری همچون دستگاه پرس ضایعات و … می توان به خط تولید اضافه نمود که شرکت رادماشین آماده تامین تمامی این نیازها برای صنعتکاران عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید