دستگاه تزریق بادی دبه پلاستیکی ۴ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه تزریق بادی ۴ لیتری یکی از کاربردی ترین ماشین آلات در صنعت پلاستیک ایرن بشمار می آید. به نظر شما با خرید دستگاه تزریق بادی ۴ لیتری چند نوع دبه پلاستیکی می توان تولید نمود؟ آیا خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم توصیه می شود؟

دستگاه تزریق بادی

دستگاه تزریق بادی ۴ لیتری همانگونه که در دیگر مقالات این سایت بیان شده است، یکی از پرکاربرد ترین انواع دستگاه پلاستیک بادی می باشد. دبه پلاستیکی ماست، دبه سرکه و ترشی و همچنین دبه مایع دستشویی و ظرفشویی و بسیاری دیگر از بطری ها و دبه های پلاستیکی تا حجم ۴ لیتر را می توان با استفاده از دستگاه تزریق بادی ۴ لیتری تولید نمود. همچنین این دستگاه قابلیت تولید انواع بطری و دبه کمتر از ۱ لیتر و یا ۲ لیتر را بصورت ۲ و یا سه کویته دارد.

دستگاه بادی ۴ لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری به دستگاهی گفته می شود مشخصات فنی زیر را دارا باشد.

  • جک بلوبین هیدرولیک
  • الکتروموتور های ۲۰ و ۷٫۵ اسب
  • پمپ هیدرولیک ۱۱ گالن
  • طول سیلندر ماردون ۱۴۰ و قطر ان ۷۰ سانتی متر

دستگاه بادی ۴ لیتری را می توان به کلگی ۲ و یا ۳ هد نیز مجهز نمود. این امر سبب می شود که امکان تولید بطری های زیر ۱ لیتر و نیز دبه های ۲ لیتر و یا کمتر با استفاده از قالب های ۲ و یا ۳ کویته فراهم گردد. امروزه بدلیل افزایش نرخ ارز در ایران قیمت دستگاه پلاستیک بادی بویژه دستگاه بادی ۴ لیتری افزایش قابل توجهی داشته است. از این رو بسیاری از تولید کنندگان در پی خرید دستگاه بادی دست دوم هستند. در خرید دستگاه دست دوم می بایست به پارامتر های متعددی توجه شود. بطور کلی خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم را به مشتریانی که تجربه کار با این دستگاه را ندارند توصیه نمی کنیم. اما تولید کننده های با تجربه به شرط سلامت دستگاه و قیمت مناسب آن امکان تجربه این نوع خرید را خواهند داشت.

دستگاه تولید دبه ماست

دبه ماست را همانگونه که در بالا بیان کردیم معمولا بوسیله دستگاه تزریق بادی ۴ لیتری تولید می کنند. از آنجایی که معمولا دبه ماست ۲ لیتری می باشد، امکان نصب قالب دو کویته بر روی دستگاه بادی ۴ لیتری به این منظور مهیا است. اما برای بکار بستن قالب های چند کویته دبه ماست بایستی دستگاه پلاستیک بادی ۱۰ لیتری و یا بالا تر خرید شود. در این صورت سرعت کار دستگاه بالا رفته و در نتیجه آن میزان سود آوری بیشتر می گردد. بطور کلی برای تولید دبه ماست توصیه می کنید که دستگاه بادی ۴ لیتری مجهز به هد دوتایی یا در اصطلاح فنی کلگی دو هد خرید شود.

خط تولید دبه پلاستیکی ترشی

ترشی نیز از جمله چاشنی هایی است که در ایران به وفور تولید و مصرف می گردد. از این رو تولید دبه برای آن سود آوری قابل توجهی دارد. خط تولید دبه پلاستیکی ترشی شامل یک دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری و یا بالاتر، آسیاب، مواد کش، چیلر، کولینگ تاور، و برخی ملزومات دیگر می باشد که همگی توسط این شرکت به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید