دستگاه تزریق پلاستیک بادی تولید ظروف پلاستیکی

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه تزریق پلاستیک بادی چه انواعی دارد؟ تولید ظروف پلاستیکی بادی نظیر انواع بطری و دبه پلی اتیلن بوسیله کدام نوع دستگاه تزریق پلاستیک صورت می پذیرد؟ این دستگاه شامل چه انواعی می گردد؟

ظروف پلاستیکی بادی کاربرد فراوانی دارند. از جمله موارد استفاده ظروف بادی می توان به بسته بندی انواع مایعات خوراکی، صنعتی، شیمیایی، شوینده و بسیاری کاربرد دیگر اشاره نمود. همانگونه که از نام این ظروف پیداست برای تولید آن ها نیاز به خرید دستگاه تزریق پلاستیک بادی می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی در انواع مختلف برای تولید انواع محصولات و ظروف پلاستیکی بادی با حجم کمتر از ۱ لیتر به بالا بکار می روند. در ادامه می توان به معرفی چند نوع دستگاه پلاستیک بادی بهمراه موارد کاربرد آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه بادی ۱ لیتری

دستگاه بادی ۱ لیتری در تولید محصولاتی نظیر شیشه شیر نوزاد، قطره چکان، انواع بطری پلی اتیلن کمتر از ۱ لیتر برای بسته بندی انواع مایعات و مواد پودری خوراکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ارازن قیمت ترین ماشین در خانواده بادی همین دستگاه می باشد.

دستگاه بادی چهار لیتری

دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری همانگونه که بار ها در مطالب مختلف این سایت بیان شده است، پر فروش ترین و پرکاربرد ترین دستگاه تزریق پلاستیک بادی بشمار می آید. تولید انواع دبه برای بسته بندی لبنیات نظیر ماست، سس و همچنین ظروف بادی برای بسته بندی انواع سرکه، ترشی، مواد شوینده بصورت ۴ لیتری و … بوسیله دستگاه بادی ۴ لیتری انجام می پذیرد.

دستگاه بادی ۲۰ لیتری

یکی دیگر از دستگاه های تزریق پلاستیک بادی پرکاربرد، دستگاه ۲۰ لیتری می باشد. انواع دبه خیارشور، دبه و گالن سوخت، ظروف بسته بندی روغن های خوراکی و صنعتی ۲۰ لیتری و دبه آب را با دستگاه بادی ۲۰ لیتری تولید می کنند.

دستگاه بادی ۲۰ لیتری راد ماشین با ظرفیت مواد دهی بالا قابلیت تولید انواع ظروف بادی تا ۳۰ و ۴۰ لیتر را دارد. اما از آنجایی که گیره دستگاه ۲۰ لیتری گاها برای جای دادن قالب ظروف ۳۰ و ۴۰ لیتری کوچک است، دستگاه مذکور بصورت مجزا برای ظروف ۳۰ و ۴۰ لیتری توسط راد ماشین ساخت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید