دستگاه تزریق پلاستیک بادی دبه پلاستیکی فروشی

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما خط تولید دبه پلاستیکی شامل چه دستگاه هایی است؟ دستگاه تزریق پلاستیک و دستگاه پلاستیک بادی و دیگر تجهیزات این خط تولید توسط شرکت راد ماشین به فروش می رسند.

دبه پلاستیکی در اندازه های مختلفی تولید می گردد. هر سایز دبه کاربرد های متنوعی داشته و در صنعت بسته بندی مایعات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. معروف ترین انواع دبه عبارت اند از دبه ماست، دبه خیارشور، دبه مواد شوینده و … دستگاه های کاربردی در خط تولید انواع دبه پلاستیکی ماشین آلاتی از قبیل دستگاه تزریق پلاستیک، دستگاه بادی پلاستیک، دستگاه آسیاب پلاستیک، کمپرسور هوا و … هستند.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی

دستگاه بادی پلاستیک توسط راد ماشین با قابلیت تزریق حجم های کمتر از ۱ لیتر الی ۲۰ لیتر و در برخی از موارد بیش از ۶۰ لیتر نیز طراحی و ساخت می گردد. پر فروش ترین دستگاه های بادی راد ماشین عبارت اند از: دستگاه بادی ۴ لیتری، دستگاه بادی ۲۰ لیتری، دستگاه بادی ۱۰ لیتری و چند نوع دیگر.

از جمله کاربرد های دستگاه بادی ۴ لیتری تولید دبه ماست، دبه سرکه، دبه ترشی و انواع دبه های ۱ الی ۴ لیتری می باشد. دستگاه بادی ۲۰ لیتری به منظور تولید دبه خیارشور، دبه و گالن های ۲۰ لیتری سوخت و آب، بشکه های تا سایز ۲۰ لیتر و … مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک به منظور تولید درب و دسته دبه مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو دستگاه تزریق پلاستیک کاربردی در خط تولید دبه پلاستیکی می تواند ظزفیت تزریق حدود ۲۰۰ گرم داشته باشد. دستگاه های تزریق پلاستیک چینی با توجه به کفیت و سرعت کاری که دارند، نسبت به ماشین آلات ساخت شرکت های ایرانی بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می گیرند.

همانگونه که بیان شد دستگا تزریق پلاستیک این خط تولید وظیفه تولید درب و دسته دبه را بر عهده دارد. ا زاین رو برای کاهش هزینه خرید دستگاه معمولا دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم ایرانی به مشتری پیشنهاد می کنیم.

علاوه بر دستگاه تزریق و بادی خط تولید دبه پلاستیکی نیازمند کمپرسور هوا، آسیاب و برخی ملزومات دیگر می باشد. که همگی برای تجهیز خط تولید توسط شرکت راد ماشین به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید