دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰۰ ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ تن سروموتور

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک بسته به کاربردی که می تواند داشت باشد، در قدرت گیره کمتر از ۱۰۰ تن الی چند هزار تن طراحی و ساخت می گردد. از جمله دستگاه های تزریق پلاستیک بزرگ کاربردی می توان به دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰۰ تن برای تولید انواع سپر خودرو، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰۰ تن برای تولید پالت پلاستیکی و نیز دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰۰ تن برای تولید قطعات بزرگتر اشاره نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک

همانگونه که بارها در مقالات مختلف این سایت بیان کردیم، دستگاه تزریق توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان تولید می گردد. معمولا این شرکت ها ازاعداد مختص خود برای تعیین قدرت و طراحی گیره دستگاه تزریق پلاستیک بهره می برند. بطور کلی سبد محصولات شرکت های سازنده این ماشین صنعتی شامل دستگاه های کمتر از ۱۰۰ تن الی ماشین آلات بیش از چند تن نظیر ۱۸۰۰، ۳۰۰۰ و حتی ۴۰۰۰ تن می شود. معمولا شرکت های چینی دستگاه تزریق را نهایتا با قدرت گیره در حدود ۳۰۰۰ تن می سازند. از این رو برای خرید ماشین آلات بزرگتر نظیر دستگاه تزریق ۴۰۰۰ تن می بایست با شرکت های اروپایی بویژه آلمانی ارتباط برقرار نمود.

دستگاه تولید پالت پلاستیکی

از جمله کاربرد های ماشین آلات تزریق پلاستیک می توان به تولید انواع پالت پلاستیکی اشاره نمود. با توجه به ابعاد و وزن پالت، برای تولید آن نیاز به دستگاهی با قدرت گیره در حدود ۳۰۰۰ تن می باشد. از این رو اگر در نظر دارید کارخانه تولید پالت پلاستیکی تاسیس نمایید، حداقل به یک دستگاه تزریق ۳۰۰۰ تن نیازمند هستید.

دیدگاهتان را بنویسید