دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن ۲۰۰ ۶۰۰ ۸۰۰

دستگاه تزریق پلاستیک

<strong>دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن وزن تزریقی در حدود ۴۵۰ الی ۷۰۰ گرم می تواند داشته باشد. بنابراین یکی از پرکاربرد ترین ماشین آلات تزریق پلاستیک بشمار می آید. دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن نیز در میان ماشین آلات تزریق کوچک بسیار پرکاربرد می باشد. از نظر ظرفیت تزریق و فاصله بین میله های راهنما دستگاه تزریق پلاستیک ۶۰۰ تن و نیز دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن امکان تولید بسیاری از قطعات پلاستیکی پرمصرف را فراهم می آورند. از طرفی قیمت فروش آن ها نیز مناسب است. از این رو چهار ماشین تزریق پلاستیکی مورد اشاره در این مقاله را می توان در زمره پر فروش ترین دستگاه های تزریق پلاستیک بشمار آوریم.

امروزه دستگاه تزریق پلاستیک با قدرت گیره مختلفی طراحی و ساخت می گردد. در سرتیتر بعدی به قدرت گیره دستگاه های تزریق پلاستیکی که توسط راد ماشین ساخت شده و نیز ماشین آلات چینی که توسط این شرکت به فروش می رسند می پردازیم.

دستگاه تزریق پلاستیک

راد ماشین علاوه بر اینکه برخی از دستگاه های تزریق پلاستیک خود را در ایران می سازد، برند خاصی از ماشین آلات چینی را نیز در ایران و نیز از طریق دفتر فروش خاور میانه خود خارج از ایران به فروش می رساند. عمده مشتریان خارجی ما کشور های عرب زبان، روس ها و نیز کشور های آفریقایی بشمار می آیند. ما در ایران ماشین آلات تزریق پلاستیک با قدرت گیره ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۳۰۰ و نیز ۱۸۰۰ تن می سازیم. قدرت گیره دستگاه های چینی راد ماشین نیز عبارت اند از: ۷۰ الی ۲۶۸۰ تن

در ادامه به معرفی برخی از دستگاه های تزریق پلاستیک پرکاربرد که گزارشات دفتر خاور میانه ما حاکی از فروش بالای آن هاست، خواهیم پرداخت. اما برای انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک مناسب می بایست به پارامتر های مهم یک دستگاه از قبیل موارد زیر توجه کرد:

  • وزن تزریق یا همان ظرفیت تزریق
  • فاصله بین میله های راهنما یا تایبار ها
  • کورس باشو گیره
  • کورس پران
  • قدرت پران
  • حداقل و حداکثر ارتفاع قالب
  • و البته کیفیت قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن همانگونه که بالاتر بیان کردیم یکی از پرکاربرد ترین ماشین آلات تزریق پلاستیک برای تولید قطعات کوچک و سبک می باشد. این ماشین صنعتی کاربرد هایی نظیر تولید ظروف پلاستیکی آشپزخانه، ظروف آی ام ال و بسیاری دیگر دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن بویژه در کشور هایی که از میزان قابل توجهی تولیدات کشاوزی در سال برخوردار هستند، موراد استفاده فراوانی دارد. زیرا با توجه به فاصله بین تایبار ها و وزن تزریق، دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن برای تولید سبد های میوه در سایز های کوچک و متوسط مناسب می باشد. علاوه بر این ظرفیت تزریق متوسط آن در حدود ۶۰۰ گرم و فاصله بین تایبار های در حدود ۶۰ سانتی متری آن سبب شده است که امکان تولید بسیاری از محصولات پلاستکی توسط دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید