دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن ۳۸۰تن ۲ کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن به نظر شما آیا رابطه خاصی بین تناژ گیره و ظرفیت تزریق انواع دستگاه تزریق پلاستیک برقرار است؟ منظور از دستگاه ۳۸۰تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن چیست؟ برای تولید ظروف و محصولات پلاستیکی ۲ کیلویی می بایست از دستگاه تزریق پلاستیک دارای چه مشخصات فنی بهره برد؟

همانگونه که می دانید امروزه دستگاه های تزریق پلاستیک نسبت به گذشته توسعه چشمگیری داشت اند. از این رو بسیاری از ادواتی که در زندگی روزمره ما موثر هستند از پلاستیک تولید می شوند. اما چگونه می توان ماشین آلات تزریق پلاستیک را تمیز داده و از آن ها برای تولید استفاده کرد. دستگاه تزریق پلاستیک دو مشخصه کلی دارد که بر اساس آن شناخته می شود. این مشخصات عبارت اند از قدرت گیره و ظرفیت واحد تزریق. قدرت گیره دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس کیلو نیوتن و یا تن و ظرفیت واحد تزریق که همان وزن تزریق است بر اساس گرم بیان می شوند. در ادامه می خواهیم به بررسی مشخصات سه نوع دستگاه تزریق پلاستیک کاربردی بپردازیم. ما را با مطالعه ادامه این مقاله همراهی کنید.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن

وقتی سخن از دستگاه تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن به میان می آید به راحتی می توان تشخیص داد که قدرت گیره این دستگاه ۲۶۰۰ کیلو نیوتن می باشد. معمولا ظرفیت واحد تزریق دستگاه های ساخت و یا وارد شده شرکت های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد اما این اختلاف قابل توجه نیست. معمولا دستگاه های تزریق پلاستیک ۲۶۰ تن یا ۲۵۰ تن چینی ظرفیت تزریقی در حدود ۶۰۰ گرم دارند. در شرایطی که دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن راد ماشین از وزن تزریق ۶۲۰ گرمی برخوردار می باشد. فاصله بین میله های راهنمای دستگاه های تزریق پلاستیک ۲۵۰ و ۲۶۰ تن در حدود ۵۵ الی ۵۷ سانتی متر است. کورس بازشو گیره که یکی دیگر از مشخصات مهم در دستگاه تزریق پلاستیک است برای این سری از ماشین آلات در حدود ۵۳ سانتی متر و حداقل و حداکثر ارتفاع قالب در این دستگاه ۲۵*۵۷ سانتی متر است.

از این رو تمامی محصولاتی که از نظر وزن در محدوده مجاز واحد تزریق دستگاه های مذکور هستند و نیز قالب آن ها بین میله های راهنمای این دستگاه ها جای می گیرند، امکان تولید با آن ها را دارا می باشند. سبد میوه ۴، ۸ و ۱۰ کیلویی از جمله پر کاربرد ترین محصولاتی هستند که در ایران با استفاده از این دستگاه ها تولید می پذیرند.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰ تن از واحد تزریق با ظرفیت حدودی ۱۰۰۰ گرم برخوردار بوده و همانگونه که از نحوه نام گذاری آن پیداست این دستگاه ۳۸۰۰ کیلو نیوتن به قالبی که بر روی آن نصب شده است در هنگام تزریق نیرو وارد می نماید. معمولا فاصله بین میله های راهنمای دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن ساخت و وارد شده توسط شرکت های مختلف در حدود ۶۷* ۶۷ سانتی و همچنین کورس بازشو گیره آن ۶۲ سانتی متر است.

از این رو یکی از بهترین گزینه ها برای تولید سبد میوه دارای حجم ۱۸ کیلو گرم دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن خواهد بود. البته برای تولید سبد میوه می توان از دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن و نیز دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن راد ماشین نیز بهره برد. دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن راد ماشین ۱۱۰۰ گرم ظرفیت تزریق دارد. بنابراین آن را می توان با دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن و یا ۳۶۰ تن چینی مقایسه کرد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲ کیلویی

حداقل قدرت گیره ای که برای تولید محصولات پلاستیکی ۲ کیلویی می توان انتظار داشت ۵۰۰ تن می باشد. از این رو دستگاه تزریق ۵۰۰ تن همان دستگاه تزریق پلاستیک ۲ کیلویی خواهد بود. دستگاه تزریق ۵۰۰ تن راد ماشین از ظرفیت واحد تزریق بیش از ۲ کیلو گرم برخوردار می باشد. این دستگاه پر کاربرد را می توان برای تولید انواع سبد مرغی، سبد گوجه ای، سطل رنگ و روغن سایز بزرگ، قسمت های پلاستیکی انواع صندلی های دو تکه پلاستیکی فلزی، توالت فرنگی پلاستیکی و بسیاری دیگر از تحهیزات پلاستیکی صنعتی و خانگی بکار برد. فروش دستگاه تزریق ۵۰۰ تن ایرانی راد ماشین علاوه بر شرکت های تولید کننده ایرانی به کشور های دیگر نظیر افغانستان، عراق و دیگر همسایه های ایران با گارانتی ۲ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که قیمت دستگاه تزریق پلاستیک ۲ کیلویی راد ماشین در مقایسه با ماشین آلات مشابه چینی بسیار مناسب تر است که این امر موجب پایین تر بودن مبلغ پیش پرداخت و نیز تعداد و مبلغ اقساط آن در خرید شرایطی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید