دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن و ۳۶۰ یک کیلویی چینی

دستگاه تزریق پلاستیک دستگاه تزریق پلاستیک چینی

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن ساخت شرکت های چینی را می توان دستگاه تزریق پلاستیک یک کیلویی یا ۱۰۰۰ گرمی دانست. زیرا دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن و یا ۳۵۰ تن چینی از ظرفیت تزریقی در حدود ۱۰۰۰ گرم و بالاتر برخوردار هستند. یکی از صلی ترین کاربرد های ماشین آلات تزریق پلاستیک مذکور در ایران تولید سبد میوه و گوجه فرنگی می باشد.

امروزه انواع دستگاه تزریق پلاستیک با ظرفیت ها و قدرت گیره متنوع از شرکت های چینی خرید و وارد ایران می گردد. از جمله برند های دستگاه تزریق پلاستیک چینی در ایران می توان به هایتین ارس، هایونگ، بورچ، زنفای، هایدا و … اشاره نمود.

با توجه به اینکه در ایران تولید سبد میوه رواج دارد، دستگاه تزریق پلاستیک یک کیلویی در ایران فروش ریادی دارد. از جمله ماشین آلات تزریق پلاستیک که ظرفیت تزریق ۱۰۰۰ گرمی دارند، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن، دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن و دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن می باشند. در این مقاله به معرفی مختصر برخی از این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن

همانگونه که بیان شد دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن چینی از ظرفیت تولیدی بالغ بر ۱۰۰۰ گرم یا همان یک کیلوگرم برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که شرکت های مختلف سازنده دستگاه زریق پلاستیک چینی نسبت به هم در پارامتر هایی که برای این ماشین آلات در نظر می گیرند اندکی در اختلاف هستند. بعنوان مثال فاصله بین میله های راهنمای ان ها برای قدرت گیره یکسان اندکی تفاوت دارد. از جمله مشخصاتی که برای دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن چینی می توان نام برد عبارت اند از موارد زیر:

  • قدرت گیره ۳۵۰۰ کیلو نیوتن
  • فاصله بین تایبار های در حدود ۶۵*۶۵ سانتی متر
  • کورس بازشو گیره ۶۵ سانتی متر
  • حداقل ارتفاع قالب ۳۵ سانتی متر
  • حداکثر ارتفاع قالب ۶۵ سانتی متر
  • ظرفیت واحد تزریق بسته به کلاس سیلندر ماردون در حدود ۸۰۰ الی ۱۱۰۰ گرم
  • قدرت پران ۹۰ کیلو نیوتن
  • کورس پران در حدود ۱۷ سانتی متر
  • و …

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن

از نظر مشخصات فنی و ظاهری دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن تقریبا مشابه دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن است. شرکت هایی نظیر نکو بهینه ماشین، ارس ماشین و برخی دیگر دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن را برای تولید سبد میوه تا حجم ۱۸ کیلو به مشتریان خود پیشنهاد می کنند. البته این امر به کلاس سیلندر ماردون دستگاه مذکور نیز وابسته است. معمولا برای تولید سبد میه ۱۸ کیلویی میوه و گوجه فرنگی می بایست دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن و یا ۳۶۰ تن را به سیلندر ماردون کلاس B مجهر نمود.

پاسخی بگذارید