دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ ۱۰۰۰ تن ۲ ۵ کیلویی

دستگاه تزریق پلاستیک

به نظر شما برای تولید محصولات پلاستیکی ۲ و یا ۵ کیلویی از کدام دستگاه های تزریق پلاستیک استفاده می شود؟ مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن و دستگاه ۱۰۰۰ تن چگونه است و با این ماشین آلات محصولات دارای چه ویژگی هایی را می توان تولید نمود؟
امروزه بسیاری از ادواتی که در اطراف ما وجود دارند و در زندگی ما موثر هستند، از جنس پلاستیک می باشند. از جمله این محصولات می توان به سبد، سطل، سبد آبکش ظرف و مواد غذایی، انواع ظروف آشپزخانه، صندلی، میز و … برخی از این تجهیزات را می توان با ماشین آلات تزریق پلاستیک نسبتا کوچک و یا متوسط تولید نمود. اما تولید بسیاری از آن ها نیازمند خرید و بهره گیری از دستگاه تزریق پلاستیک نسبتا بزرگی همچون دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن و دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن می باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی دستگاه های مذکور بپردازیم. امیدوارم مطالعه ادامه این مقاله برای شما مفید باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن

همانگونه که می دانید امروزه نام گذاری دستگاه های تزریق پلاستیک بر اساس قدرت و یا همان تناژ گیره صورت می پذیرد. از این رو وقتی گفته می شود دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن منظور دستگاهی است که قدرت گیره آن ۵۰۰ تن می باشد. اما سایر مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک نظیر وزن تزریق، کورس بازشو گیره، فاصله بین میله های راهنما، حداقل و حداکثر ارتفاع قالب و … بستگی به شرکت های سازنده،کشور سازنده و بطور کلی برند دستگاه دارد. معمولا انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی از نظر مشخصات یکسان و یا در رنج یکسانی هستند. اما دستگاه های ایرانی نظیر ماشین آلات ساخت راد ماشین بطور کلی مشخصات بهتری نسبت به ماشین آلات مشابه چینی دارند.

برای نمونه یک دستگاه تزریق پلاستیک چینی معروف در ایران دارای مشخصاتی نظیر تناژ گیره ۵۳۰ تن، ظرفت تزریق ۲۲۷۲ گرم، فاصله بین میله های راهنما ۸۴*۸۳، حداقل و حداکثر ارتفاع قالب ۲۲-۳۵ سانتی متر می باشد. دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن راد ماشین دارای ظرفیت تزریق ۲۳۱۰ گرم، فتصله بین تایبار های ۸۲*۸۲ سانتی متر و حداقل و حداکثر ارتفاع قالب ۳۵-۸۰ سانتی متر می باشد.  از آنجایی که دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن حداقل ۲ کیلو گرم وزن تزریق دارد، به آن دستگاه تزریق پلاستیک ۲ کیلویی نیز گفته می شود. از دستگاه مذکور به منظور تولید سطل های رنگ بزرگ از جمله سطل ۱۰ کیلویی، سبد مرغ، سبد ۲۵ کیلو گرمی گوجه فرنگی، توالت فرنگی، چهار پایه و بسیاری دیگر از محصولات پلاستیکی ۲ کیلویی استفاده می گردد. قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن ایرانی راد ماشین بسیار پایین تر از دستگاه های چینی می باشد.

فروش دستگاه تزریق ۵۰۰ تن

را ماشین با وجود اینکه قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن خود را بسیار پایین تز از قیمت دستگاه های تزریق مشابه چینی تعیین نموده است، برای راحتی خرید این دستگاه شرایط فروش بسیار مناسبی همانند دیگر دستگاه های تزریق پلاستیک برای دستگاه تزریق پلاسیتک ۵۰۰ تن ساخت خود تعیین نموده است. جهت اطلاع از شرایط فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن و دیگر ماشین آلات راد ماشین می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن

دستگاه های تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن معمولا حدود ۵ کیلو گرم وزن تزریق و یا ظرفیت تزریق دارند. از این رو بطور کلی به دستگاه تزریق پلاستیک ۵ کیلویی نیز معروف هستند. مشخصات ریز انواع دستگاه های تزریق پلاستیک چینی معمولا در حدود موارد مورد اشاره در ادامه خواهد بود. وزن تزریق ۴۵۰۰ الی ۵۰۰۰ گرم، فاصله بین میله های راهنما ۱۱۰ الی ۱۲۰ سانتی متر، حداقل ارتفاع قالب ۵۰ سانتی متر و حداکثر ارتفاع قالب ۱۲۰ سانتی متر، کورس بازشو حدود ۱۲۰ الی ۱۲۵ سانتی متر و … برخی از مهم ترین مشخصات انواع دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن ساخت راد ماشین و یا چینی می باشند.

دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن

برخی از محصولات دارای وزن و یا دیگر مشخصات بیش از حد مجاز دستگاه ۵۰۰ تن و خیلی کمتر از حداقل توان دستگاه ۱۰۰۰ تن می باشند. برای تولید این محصولات خرید دستگاه تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن را پیشنهاد می کنیم. معمولا دستگاه های تزریق پلاستیک ۸۰۰ تن دارای مشخصات تقریبی همانند مواد مورد اشاره برای یک برند خاص که در ادامه ذکر خواهند شد، هستند. ظرفیت تزریق ۳۳۰۰ گرم، حداقل ارتفاع قالب ۴۲ و حداکثر ارتفاع قالب ۱۰۰ سانتی متر، کورس بازشو گیره ۱۰۵ سانتی متر و … می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید