خانه / دستگاه سفره یکبار مصرف / دستگاه تولید رول کن برش بسته بندی سفره یکبار مصرف کاغذی

دستگاه تولید رول کن برش بسته بندی سفره یکبار مصرف کاغذی

آیا با ماشین آلات خط تولید سفره کاغذی مجلسی آشنا هستید؟ منظور از دستگاه رول کن و برش و دستگاه بسته بندی در این خط تولید کدام دستگاه ها می باشد؟

یکی از انواع محصولات یکبار مصرف که امروزه استفاده از آن رونق یافته است، سفره یکبار مصرف کاغذی یا مجلسی می باشد. اما اینکه چه ماشین آلاتی در تولید این محصول نقش دارند و چگونه می توان آن ها را خرید نمود ، سوالاتی هستند که در اذهان کارآفرینان و صنعتگران نو آور بوجود می آیند. در ادامه به توضیح مختصری در مورد خط تولید سفره یکبار مصرف کاغذی مجلسی بسنده خواهیم کرد. امید است که این مقاله بتواند سوالات این عزیزان را پاسخ گوید.

خط تولید سفره یکبار مصرف کاغذی

بطور کلی ماشین آلات خط تولید سفره کاغذی در مقایسه با دستگاه های تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی گران قیمت تر می باشند. ماشین الات این خط تولید عبارت اند از موارد زیر:

  • دستگاه اکستروژن پلاستیک
  • دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف
  • دستگاه پرفراژ که به آن دستگاه تا کن، دستگاه رول کن و دستگاه برش هم گفته می شود.
  • دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف

دستگاه اکستروژن پلاستیک که گران قیمت ترین ماشین صنعتی در خط تولید سفره یکبار مصرف کاغذی است، لایه از از پلاستیک را بر روی رول کاغذ تیشو اکسترود می کند. در مرحل بعد رول اکستورد شده توسط دستگاه چاپ دارای طرح دلخواه شده و برای تا و پرفراژ شدن به دستگاه پرفراژ نیمه اتوماتیک سپرده می شود. دستگاه پرفراژ این خط تولید با دستگاه پرفراژ خط تولید سفره پلاستیکی تفاوتی ندارد. در واقع این دستگاه را می توان برای پرفراژ انواع سفره کاغذی و پلاستیکی بکار برد.

دستگاه چاپ سفره کاغذی

دستگاه چاپ خط تولید سفره کاغذی نسبت به دستگاه کاربردی در خط تولید سفره پلاستیکی متفاوت می باشد. این دستگاه نیز همانند دستگاه پرفراژ سفره مجلسی در ایران تولید می گردد. از این رو قیمت آن نسبت به ماشین آلات وارداتی مناسب تر می باشد. دستگاه چاپ سفره مجلسی ساخت ایران از گارانتی ۱ ساله نیز برخودار می باشد.

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف

دستگاه بسته بندی سفره یکبار مصرف که در خط تولید سفره کاغذی و یا پلاستیکی بکار می رود، از توع پلوپک بوده و سفره را درون سلفون بصورت دو سر پرس بسته بندی می کند. این دستگاه نیز ساخت شرکت های داخلی بوده و از قیمت فروش مناسبی برخوردار می باشد.

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرفراژ نایلون و سفره یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام