خانه / دستگاه سفره یکبار مصرف / دستگاه تولید سفره یکبار مصرف مجلسی کاغذی پلاستیکی

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف مجلسی کاغذی پلاستیکی

امروزه سفره یکبار مصرف به دو صورت پلاستیکی و کاغذی تولید می شود. آیا با دستگاه های تولید آن ها آشنا هستید؟ سفره یکبار مصرف مجلسی توسط چه دستگاه هایی تولید می گردد؟

در گذشته ای نه چندان دور در مجالس از سفره های پارچه ای و یا پلاستیکی ضخیم استفاده می شد. اما امروزه سفره یکبار مصرف با توجه به سهولت استفاده مورد توجه می باشد. سفره یکبار مصرف در انواع پلاستیکی و کاغذی تولید می گردد. که هر یک از طرفداران قابل توجهی برخوردار هستند. در این مقاله قصد داریم کمی در مورد دستگاه های خط تولید انواع سفره یکبار مصرف صحبت کنیم.

خط تولید سفره یکبار مصرف

در خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی می توان ماشین آلاتی نظیر دستگاه تولید نایلون، دستگاه چاپ نایلون و دستگاه پرفراژ نایلون را مشاهده نمود. این دستگاه ها که ساخت داخل می باشند از کیفیت و سرعت کار قابل قبولی برخوردار هستند. یک نمونه دستگاه پرفراژ نایلون اتوماتیک راد ماشین سرعتی حدود ۶۰ متر در دقیقه دارد.

دستگاه چاپ نایلون مورد استفاده در خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی از نوع فلکسو دو رنگ می باشد. البته برخی از مشتریان تمایل دارند از دستگاه چاپ ۴ رنگ استفاده کنند.

خط تولید سفره یکبار مصرف کاغذی

در سال های اخیر استفاده از سفره یکبار مصرف کاغذی نیز رو به افزایش بوده است. همانگونه که می دانید تفاوت قابل توجهی میان انواع دستگاه تولید سفره یکبار مصرف کاغذی و ماشین آلات خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی وجود دارد. خط تولید سفره کاغذی نیز دارای سه دستگاه اصلی می باشد. این ماشین آلات عبارت اند از: دستگاه اکستروژن پلاستیک، دستگاه چاپ و دستگاه تا کن یا همان دستگاه پرفراژ

روش کار در خط تولید سفره یکبار مصرف کاغذی به این صورت است که رول تیشو توسط دستگاه اکستروژن به لایه ای از پلاستیک مجهز می شود. در ادامه رول خروجی دستگاه اکستروژن توسط دستگاه چاپ با طرح دلخواه چاپ شده و توسط دستگاه پرفراژ تاشده و محصول نهایی آماده می گردد. لازم به ذکر سات که دستگاه پرفراژ این خط همان دستگاه پرفراژ نایلون است که در خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی بکار می رود.

گران قیمت ترین دستگاه در خط تولید سفره کاغذی دستگاه اکستروژن می باشد. این دستگاه که معمولا از چین و یا کشور های اروپایی وارد ایران می گردد، از قیمت فروش چندین برابری در مقایسه با کل خط تولید سفره پلاستیکی برخوردار می باشد.

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف مجلسی

سفره یکبار مصرف مجلسی نیز می توان از پلاستیک  و یا از جنس سفره کاغذی باشد. معمولا طرح ها و رنگ سفره های مجلسی متنوع و زیبا می باشد. خطوط تولیدی که در بالا به معرفی آن ها پرداختیم توان تولید انواع سفره یکبار مصرف مجلسی را دارند. همانگونه که بیان شد قیمت دستگاه تولید سفره یکبار مصرف کاغذی در مقایسه با خط تولید سفره پلاستیکی قابل توجه می باشد.

بطور کلی دستگاه تولید سفره یکبار مصرف کاغذی بدلیل قیمت بالایی که دارد، توسط کارشناسان راد ماشین کمتر به مشتریان توصیه می شود. از طرفی میزان سود آوری خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی در مقایسه با هزینه اولیه خرید ان بسیار مناسب بوده و از توجیه اقتصادی بالایی برخوردار است.

مطلب پیشنهادی

دستگاه پرفراژ نایلون و سفره یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام