دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف مقوایی و ظروف کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف مقوایی در ایران با توجه به بازار خرید و فروش چقدر طرفدار دارد؟ آیا خط تولید ظروف کاغذی نیز با ظروف یکبار مصرف مقوایی عین هم آن مراحل مربوطه را طی میکنند؟ ورقه های مربوط به این ظروف یکبار مصرف آیا در ایران تولید میشود یا جزئی از کالا های وارداتی است؟

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف در ایران بنابه گفته های قبلی خواهان زیادی داشته، زیرا که خرید این محصول روز به روز رو به افزایش است و اغلب یک سری افراد سعی دارند دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف را خریداری و محصولات مد نظر خود را تولید بکنند. این دستگاه ها همانطور که میدانید در قالب های مختلف وجود دارند که باتوجه به دستگاه ترموفرمینگ در خط تولید، ابتدا ورقه ها تهیه شده و قالب زده و سپس با حرارت فرم داده میشوند.

خط تولید ظروف یکبار مصرف مقوایی

ظروف یکبار مصرف مقوایی و کاغذی در یک خط تولید مراحل تولید را طی میکنند، اما تنها تفاوت آن ها در مواد اولیه آنها میباشد.

جدا از این بحث این دوظرف یکبار مصرف از جنس به نسبت متفاوت، هر دو خواهان زیادی داشته و یکی از دلایل محبوب بودن آن در بین خریداران  مقرون به صرفه بودن آن میباشد. همانطور که اشاره شد خط تولید این ظروف به گونه ای است که فقط نیاز به یک دستگاه ترموفرمینگ است، زیرا که ورق های این نوع محصولات وارداتی بوده و تولید کنندگان نیز فقط دستگاه ترموفرمینگ و یکی سری لوازم جانبی را تهیه میکنند.

از جمله لوازم جانبی میتوان به این موارد اشاره کرد:

  • دستگاه خنک کننده
  • آسیاب یا خورد کن
  • کمپرسورهوا

تولید ورقه های ظروف یکبار مصرف

آگاه هستید که ظروف یکبار مصرف در انواع مختلف با جنس های متفاوتی در بازار دیده میشوند، لذا این را هم  میدانید که ظروف یکبار مصرف با قالب زنی بر روی ورقه ها، ظاهر سازی شده و این ورقه ها هرکدام از مواد اولیه ای متفاوتی تهیه و تولید میشوند، که البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که ورقه های اکثر ظروف یکبار مصرف مانند: ورقه های ظروف یکبار مصرف آلمینیومی، کاغذی و … به هیچ عنوان در ایران تهیه و تولید نمیشوند البته یک سری شرکت ها وجود دارند که این ورقه ها را تولید میکنند، اما تهیه کردن از آنها به صرفه نیست و درواقع به طور کلی میتوان گفت که این محصول وارداتی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید