دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف و ظروف کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف و ظروف کاغذی، از دسته دستگاه های پرفروش در ایران به شمار می رود و البته تولید آن در درآمدزایی کشور نقش مهمی رقم زده است.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف و ظروف کاغذی، از دسته دستگاه های پرفروش و حساسی بوده است و با دقت بسیار زیاد، کار خود را انجام می دهد. این محصول بیش ترین میزان تولید را در کشور های غرب آسیا داشته و با برند های ایرانی و خارجی وارد بازار می شود.

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف

دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف، در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود که با قیمت مناسب و به صورت عمده در بازار عرضه شده و به دلیل درآمدزایی بالایی که دارد، فروش آن در ایران قابل توجه بوده است.

از انواع دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. دستگاه تولید کننده لیوان
  2. دستگاه تولید لیوان کاغذی در مدل ۱۲٫۲۲ انس
  3. دستگاه تولید کننده لیوان با سرعت بالا
  4. دستگاه لیوان کاغذی دو جداره
  5. دستگاه لیوان کاغذی شوتینگ
  6. دستگاه تولید انواع لیوان دست دوم

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف، با توجه به شرایط خاص قیمت گذاری می شود. این محصول مجهز به یک رادیاتور خنک کننده روغن بوده است و در ابعاد مختلف تولید می شود.

از تفاوت انواع دستگاه ظروف یکبار مصرف عبارت اند از:

  1. ظرفیت تولید در دقیقه
  2. تفاوت در آمپر مصرفی
  3. تولید دستگاه در وزن مختلف
  4. دارای شیر برقی برند های متفاوت

دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی

تولید لیوان و ظروف کاغذی، از کاغذ های مخصوصی بوده و البته این محصول با استفاده از دستگاه های خاص تولید و بسته بندی می شود. دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی، دارای چندین دستگاه جانبی بوده است و با کمک آن ها پروسه تولید لیوان کاغذی را کامل می کند.

دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی را می توانید از فروشگاه های معتبر ایرانی با قیمت مناسب به صورت عمده خریداری کرده و از تخفیفات ویژه در زمان خرید بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید