خانه / دستگاه نایلون / دستگاه تولید سلفون / دستگاه تولید نایلون سلفون بسته بندی چینی و ایرانی

دستگاه تولید نایلون سلفون بسته بندی چینی و ایرانی

سلفون از جمله نایلون های مهمی است که در صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تولید سلفون ایرانی و چینی از نظر قیمت فروش با یکدیگر تفاوت دارند.

از جمله کاربرد هایی که می توان برای سلفون بشمار آورد بسته بندی انواع مواد غذایی گرانولی، پودری و … می باشد. از آنجایی که صنعت بسته بندی در ایران رو به توسعه است، می توان تولید نایلون سلفون را بعنوان یکی از شغل های پرسود بشمار آورد. دستگاه های تولید سلفون تقریبا مشابه سایر ماشین آلات تولید نایلون هستند. اما اندکی در ساختار این دو دستگاه تفاوت وجود دارد.

دستگاه تولید نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی که به سلفون معروف است تفاوت عمده ای با نایلون های معمولی دارد. و ان مواد اولیه ای است که برای تولید سلفون بکار می رود. سلفون از پلی پرو پیلن تولید می گردد در حالی که ماده اولیه تشکیل دهنده سایر نایلون ها گرانول پلی اتیلن می باشد.

سلفون در عرض های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو می طلبد که دستگاه تولید نایلون سلفون با مشخصات مختلف توسط راد ماشین و دیگر شرکت های سازنده و یا فروشنده به بازار عرضه شود. اما دستگاه تولید سلفون ایرانی بهتر است یا چینی؟

دستگاه تولید سلفون ایرانی

دستگاه های تولید نایلون سلفون ایرانی از نظر کیفی تفاوت چندانی با ماشین آلات تولید نایلون بسته بندی چینی ندارند. اما از آنجایی که خدمات پس از فروش شرکت های ماشین ساز ایرانی مناسب تر است، توصیه می کنیم دستگاه تولید سلفون را از شرکت های ماشین ساز ایرانی خرید نمایید. راد ماشین دستگاه های تولید نایلون سلفون را با مشخصات فنی متنوع و قیمت فروش مختلف می سازد.


دستگاه تولید سلفون چینی

مدتیست که شرکت های چینی توانسته اند با نمایندگان فروشی که در ایران دارند سهم قابل توجهی از بازار دستگاه های صنعت پلاستیک را به خود اختصاص دهند. دستگاه تولید نایلون سلفون نیز یکی از این ماشین آلات می باشد. اما به واقع دستگاه تولید سلفون چینی از نظر کیفی برتری زیادی نسبت به ماشین آلات مشابه ایرانی ندارد. از طرفی خدمات پس از فروش دستگاه های ایرانی نیز بهتر می باشد. زیرا ماشین آلات چینی 5 سال و دستگاه های ایرانی بیش از 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام