دستگاه تولید چاپ و دوخت نایلون دو رنگ مرغی

دستگاه نایلون

به نظر شما چگونه می توان نایلون دو رنگ تولید کرد؟ تفاوت نایلون دو رنگ تولید شده با نایلون چاپ شده چیست؟ آیا با دستگاه های تولید و دوخت نایلون مرغی آشنا هستید؟

نایلون بسته بندی مرغ معمولا بصورت رنگی و یا در اصطلاح دو رنگ می باشند. دو رنگ بودن نایلون می تواند ناشی از دو عامل باشد. اول اینکه نایلون ابتدائا بصورت دو رنگ تولید شده باشد. و دوم اینکه نایلون بصورت یک رنگ تولید شده و چاپ گردیده باشد. در ادامه کمی در مورد این دو پروسه صحبت می کنیم. لازم به ذکر است که علاوه بر دستگاه تولید، از دستگاه دوخت نیز برای تولید نایلون مرغی استفاده می گردد.

دستگاه تولید نایلون دو رنگ

هر زمانی که از تولید نایلون دو رنگ و یا نایلون سه لایه و یا چند لایه صحبت به میان آید می بایست به این نکته توجه نمود که آیا امکان تولید دو نوع نایلون با استفادع از یک واحد تزریق میسر است. در حقیقت اینگونه نیست. نمی توان دو رنگ متفاوت از مواد اولیه را بصورت همزمان توسط یک سیلندر ماردون اکسترود نمود.از این رو می توان گفت که دستگاه تولید نایلون دو رنگ مجهز به دو واحد تزریق شامل سیلندر ماردون، موتور، گیربکس و سایر تجهیزات مورد نیاز می باشد. همچنین قالب دستگاه تولید نایلون دو رنگ نیز با قالب دستگاه تولید نایلون های دیگر تفاوت دارد. بنابراین دستگاه تولی  نایلون دو رنگ در مقایسه با ماشین آلات تولید نایلون تک لایه یک رنگ از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

دستگاه چاپ نایلون دو رنگ

استفاده از دستگاه چاپ برای نوشتن و ایجاد طرح خای خاص بر روی نایلون های دو رنگ تولید شده نیز رواج دارد. اما بطور کلی می توان با استفاده از چاپ نیز نایلون دو رنگ تولید نمود. تفاوت نایلون تولید شده و یا چاپ شده دو رنگ قابل تشخیص می باشد. برخی از نایلون ها با دستگاه تولید نایلون دو رنگ تولید شده اند و برخی دیگر تک رنگ تولید شده ولی چاپ خورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید