دستگاه خط تولید نایلون عریض کشاورزی گلخانه

خط تولید نایلون عریض دستگاه نایلون عریض

آیا با خط تولید انواع نایلون عریض آشنا هستید؟ به نظر شما دستگاه تولید نایلون عریض کشاورزی و یا گلخانه ای چه تفاوتی با دستگاه های تولید نایلون در عرض های کمتر نظیر ماشین آلات تولید نایلکس دارد؟ منظور از نایلون سه لایه چیست؟

خط تولید انواع نایلون در ایران با کیفیتی مناسب ساخت می شود. اما قیمت فروش دستگاه ها و خطوط تولید انواع نایلون با یکدیگر متفاوت است. آیا در مورد دلائلی که باعث بروز این اختلاف قیمت شده اند فکر کرده اید؟ مهم ترین کاربرد دستگاه تولید نایلون عریض در صنعت کشاورزی و گلخانه ای است.

دستگاه تولید نایلون عریض

معمولا در ساخت سقف گلخانه های صنعتی از نایلون عریض استفاده می گردد. همچنین در کشاوری نایلون های با عرض بیش از ۱٫۵ متر بکار می روند. در ادامه شما را به تماشای چند ویدئو در مورد دستگاه تولید نایلون کشاورزی دعوت می کنم.


همانگونه که می دانید نایلون های عریض که برای مصارف کشاورزی و گلخانه ای بکار می روند معمولا ضخیم هستند. ضخامت و عرض زیاد این نایلون ها خبر از وجود سیستم اکسترودر بسیار بزرگی در دستگاه تولید نایلون خبر می دهد. همچنین برج دستگاه تولید نایلون عریض نیز در نوع خود غول پیکر می باشد. البته در صورتی که نایلون سه لایه باشد، دستگاه تولید نایلون سه لایه سیستم اکسترودر بزرگتری خواهد داشت. در ادامه به دستگاه تولید نایلون سه لایه نیز خواهیم پرداخت.


همانگونه که بیان شد، مشخصات دستگاه تولید نایلون عریض و قیمت فروش آن بستگی به عرض نایلون دارد. برای نمونه یک دستگاه تولید نایلون کشاورزی که محصول تولیدی آن عرض ۳ متر دارد، نسبت به دستگاه تولید نایلون گلخانه ای با قابلیت تولید نایلون عریض ۶ متر ارزان قیمت تر می باشد.


دستگاه تولید نایلون سه لایه

دستگاه تولید نایلون سه لایه مجهز به دو سیستم اکسترودر مجزا می باشد. معمولا در نایلون های سه لایه، لایه وسط از نظر رنگ با دو لایه کناری متفاوت است. از همین نکته می توان به این نتیجه رسید که بایه وسط در نایلون های سه لایه با اکسترودری مجاز از دو لایه کناری تولید شده است. دستگاه تولید نایلون سه لایه مجهز به دو واحد تزریق شامل سیلندر ماردون، موتور و گیربکس مجزا و قالب مشترک طراحی شده برای نایلون سه لایه می باشد.

نایلون سه لایه نیز توسط راد ماشین در عرض های مختلف تولید می پذیرد. معمولا اصلی ترین مورد مصرف نایلون سه لایه تجهیز سقف گلحانه می باشد. به عبارت دیگر به دستگاه نایلون سه لایه، دستگاه تولید نایلون گلخانه ای نیز گفته می شود. نایلون سه لایه ممکن است بصورت تک و یا دو لایه نیز رول شود.


خط تولید نایلون عریض

خط تولید نایلون عریض علاوه بر دستگاه تولید نایلون، شامل کمپرسور باد نسبتا بزرگی می باشد که وجود آن برای باد کردن بالن و تولید فیلم ضروری است. کولینگ تا و و یا چیلر نیز سیستم های خنک کننده ای هستند که مورد نیاز این خط تولید می باشند. مواد کش، آسیاب، و … را نیز می توان جزء تحهیزات خط تولید نایلون عریض بشمار آورد.

همانند انواع دستگاه تولید نایلون و نایلکس ماشین آلات تولید نایلون عریض نیز توسط شرکت راد ماشین با کیفیت بسیار مناسب طراحی و ساخت می گردند. این دستگاه ها ضمن بهره مندی از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال با قیمت بسیار پایینی نسبت به ماشین آلات مشابه چینی و تایوانی قابل خرید هستند. در ادامه فیلم یک نمونه دستگاه تولید نایلون عریض که در این مجموعه ساخت می شود و یک ماشین چینی را به نمایش می گذاریم.دستگاه تولید نایلون و نایلکس

دستگاه تولید نایلون و نایلکس از آنجایی که محصول کم عرض و نازکی را تولید می کند، دارای واحد اکسترودر به نسبت کوچک و برج بسیار کوچکتری در مقایسه با دستگاه تولید نایلون عریض است. از این رو هزینه ساخت و به طبع آن قیمت فروش آن کمتر از دستگاه های تولید نایلون عریض می باشد.

گاها کل ماشین آلات مورد نیاز راه اندازی خط تولید نایلون و نایلکس ارزان قیمت تز از یک دستگاه تولید نایلون عریض می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید