دستگاه دوخت پرفراژ خط تولید کیسه نایلون فریزر

دستگاه دوخت نایلون

آیا با دستگاه های کاربردی در خط تولید کیسه فریزر آشنا هستید؟ به نظر شما وظیفه دستگاه دوخت و دستگاه پرفراژ در خط تولید نایلون فریزر چیست؟

تولید کیسه های نایلونی نظیر کیسه فریزر امروزه با توجه به نیاز هایی که در جامعه برای آن وجود دارد، در انواعی نظیر پاکتی برش خورده و رولی صورت می پذیرد. حال سوال اینجاست که چه تفاوتی در دستگاه های خط تولید کیسه فریزر رولی و پاکتی وجود دارد؟ برای آشنایی بیشتر با انواع دستگاه کیسه فریزر با ما همراه باشید. بطور کلی دستگاه های خط تولید کیسه فریزر عبارت اند از آنچه در ادامه بیان می کنید.

دستگاه تولید نایلون دو لایه

دستگاه تولید نایلون دو لایه کاربردی در خط تولید کیسه فریزر در مقایسه با دستگاه تولید نایلون نایلون دو لایه خط تولید کیسه زباله و یا پلاستیک دسته دار تفاوت اندکی دارد. معمولا دستگاه تولید نایلون فریزر ارزان قیمت تر از دستگاه تولید نایلکس می باشد.

ظرفیت تولید این دستگاه نیز کمتر از دستگاه تولید نایلکس است. اما با تعویض قالب دستگاه تولید نایلکس، نایلون کیسه فریزر تولید نمود. با وجود اینکه این امر در اکثر موارد توصیه نمی گردد، در کاهش سرمایه اولیه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید موثر است.

دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک و یا نایلون به منظور تولید کیسه فریزر دوخت و برش خورده و یا پاکتی بکار می رود. البته دستگاه دوخت و برش نایلون کاربرد های دیگری نیز دارد که از آن دسته می توان به تولید کیسه دسته دار و کیسه زباله اشاره نمود. دستگاه دوخت کیسه پلاستیک توسط راد ماشین در انواع دو و تک طبقه طراحی و ساخت می گردد.

دستگاه دوخت نایلون دو طبقه با توجه به ظرفیت تولید بالایی که دارد و همچنین تفاوت قیمت اندک آن نسبت به دستگاه دوخت یک طبقه، از توجیه اقتصادی بالاتری برخوردار می باشد.

دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

از دستگاه دوخت و پرفراژ به منظور تولید انواع کیسه زباله و فریزر رولی و همچنین پرفراژ سفره یکبار مصرف استفاده می گردد. این دستگاه نیز توسط راد ماشین در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید شده است. با وجود اینکه سرعت دستگاه نیمه اتوماتیک در مقایسه با دستگاه اتوماتیک بالاتراست، وابسته بودن آن به اپراتور ایراد بزرگی برای آن محسوب می گردد. از این رو توصیه می کنیم دستگاه اتوماتیک خرید شود.

ملزومات خط تولید نایلون فریزر

علاوه بر دستگاه های فوق برای راه اندازی خط تولید کیسه فریزر نیاز به ملزوماتی نظیر کمپرسور هوا و آسیاب پاستیک می باشد. قیمت این ملزومات در مقایسه با دستگاه های اصلی خط تولید به چشم نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید