دستگاه دوخت پرفراژ نایلون خط تولید کیسه فریزر

دستگاه نایلون فریزر

به نظر شما کدام دستگاه های صنعتی در خط تولید کیسه فریزر بکار می روند؟ دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون چگونه کار می کنند؟ کیسه فریزر رولی از نظر فرایند تولید چه تفاوتی با نایلون فریزر معمولی دارد؟ برای پاسخ به سوالات مذکور حتما این مقاله را مطالعه کنید.

کیسه فریزر همانند دیگر محصولات نایلونی به میزان بسیار بالایی در ایران به مصرف می رسد. در مقاله ای به تشریح سود تولید نایلون فریزر پرداخته ایم که پیشنهاد می کنم حتما آن را مطالعه نمایید. اما اینکه خط تولید کیسه فریزر شامل چه دستگاه هایی می شود را در ایرن مقاله بررسی خواهیم نمود.

دستگاه تولید نایلون فریزر

دستگاه تولید نایلون فریزر از نظر ساختاری تفاوت چندانی با دستگاه تولید نایلون و نایلکس ندارد. اما سیلندر ماردون، عرض قلطک و سایر بخش های تاثیر گذار دستگاه تولید نایلون فریزر کوچکتر از دستگاه تولید نایلون و نایلکس می باشد. ظرفیت تولید این دستگاه ۱۵ الی ۲۰ کیلو گرم در ساعت بوده و عرض نایلون ۲۵ الی ۳۰ سانت می باشد. عرض قلطک دستگاه تولید نایلون فریزر ۶۰ سانتی متر است.

دستگاه دوخت کیسه فریزر

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس عرض ۸۰ دو طبقه برای تولید کیسه فریزر مناسب می باشد. این دستگاه که علاوه بر کیسه فریزر در خط تولید کیسه زباله و خط تولید نایلکس دسته دار کاربرد دارد، بصورت همزمان ۴ طاقه نایلون را دوخت و برش می زند. اما همانگونه که می دانید کیسه فریزر بصورت رولی نیز تولید می پذیرد. از این رو در خط تولید کیسه فریزر از دستگاه دوخت فریزر رولی نیز استفاده می گردد.دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

دستگاه پرفراژ نایلون همان دستگاه دوخت فریزر رولی می باشد. راد ماشین دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون را در انواع نیمه اتوماتیک سه کاره برای تولید کیسه زباله، فریزر و سفره یکبار مصرف، اتوماتیک سه کاره مانند دستگاه قبل و نیمه اتوماتیک مخصوص کیسه فریزر رولی طراحی نموده و می سازد.

تفاوت دستگاه دوخت و پرفراژ با دستگاه دوخت و برش در عدم برش زدن نایلون توسط دستگاه پرفراژ پس از دوخت زدن است. مشاهده ویدئو قرار داده شده بالا و ویدئوی زیر می تواند در درک تفاوت عملکرد دو دستگاه موثر باشد.دستگاه کمپرسور بادی

کمپرسور عضو جدا نشدنی خط تولید انواع نایلون و نایلکس می باشد. همانگونه که در مقاله معرفی خط تولید نایلون دسته دار بیان شد، وجود کمپرسور همای فشرده برای تولید نایلون در کنار دستگاه تولید رول نایلون الزامی است. کمپرسور بادی که در این خط تولید بکار می رود ۱۵۰ لیتر بیشتر حجم مخزن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید