دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم و خط تولید ظروف

خط تولید ظروف یکبار مصرف خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دستگاه ظروف یکبار مصرف

خرید و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در بازار ایران به مراتب رشد داشته و بیشتر از قبل شده است. لذا خریداران عزیز می توانند روی راه اندازی خط تولید ظروف آلومینیومی تمرکز ویژه ای بگذارند و از آن بهره بالایی ببرند.

ظروف آلومینیومی این روزها خواهان زیادی در حوزه ظروف یکبار مصرف پیدا کرده است. البته سِیر دستیابی به این محبوبیت چندان هم راحت نبود.

اول از همه ظروف پلاستیکی به کار برده می شدند. رفته رفته به سبب آسیب جدی پلاستیک به طبیعت، ظروف گیاهی جایگزین آنها شد. پس از آن بود که ایده دوام و ماندگاری ظروف یکبار مصرف مطرح گردید.

در نهایت ظروف آلومینیومی تولید و عرضه شد. این ظروف هم دوام بالایی دارند و هم ماندکاری غذاها را افزایش می دهند. لذا بیشترین مصرف آنها در غذاخوری ها و مکانهایی است که نیاز به نگه داشتن مواد گرم و فاسدشدنی می باشد.

خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

خط تولید ظروف آلومینیومی همانند سایر خط تولیدها، از چند دستگاه تشکیل می شود. در واقع دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم، تنها یک عدد نیست. بلکه مجموعه ای از دستگاه ها را شامل می شود که در کنار هم ظروف آلومینیومی را می سازند.

این مجموعه در کنار هم، براساس راندمان کار و سرعت تولید، می تواند مدلهای مختلفی داشته باشد. حتی افزودن یک سری ابزارها و دستگاه های جانبی، در تنوع مدل خط تولید تاثیر می گذارد.

از این رو دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در نوع خود تنوع بالاتری خواهد داشت. پس برای خرید حتما از یک مشاور متخصص مشورت گرفته و براساس سرمایه و نیاز خود، یک خط تولید را طراحی نمایید.

انواع دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیوم متشکل از ۳ دستگاه است که مجموعا در تولید ظروف آلومینیومی کاربرد دارند. اولین دستگاه دستگاه فیدر می باشد. فیدر ورق های آلومینیومی را که بصورت مجزا تهیه و استفاده می شود، وارد خط تولید می کند.

دستگاه بعدی رول باز کن می باشد. این دستگاه در خط تولید ظروف آلومینیوم، رول های آلومینیومی را باز کرده و صاف می کند. در واقع وظیفه آن آماده کردن ورق برای قالب گرفتن و تبدیل به محصول نهایی است.

در نهایت نیز دستگاه پرس یا فرمینگ ظروف را داریم. این دستگاه به نسبت قالبی که رویش نصب می شود، ورق را تبدیل به انواع ظروف یکبار مصرف می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید