خانه / دستگاه بازیافت / دستگاه های بازیافت مواد ضایعات پلاستیکی بطری نوشابه

دستگاه های بازیافت مواد ضایعات پلاستیکی بطری نوشابه

امروزه دستگاه های متنوعی برای بازیافت انواع ضایعات پلاستیکی نظیر بطری نوشابه در ایران قابل خرید می باشند. این ماشین آلات معمولا برای تولید مواد اولیه کارخانه جات پلاستیک از زباله های پلاستیکی بکار می روند.

امر بازیافت در صنایع مختلفی مورد توجه می باشد. یکی از اصلی ترین زباله هایی که امروزه بازیافت آن ضمن اینکه به پاک شدن محیط کمک فراروانی می کند، باعث کسب درآمد مناسبی می شود، انواع پلاستیک و ضایعات پلاستیکی می باشد. بطور کلی می توان با هزینه بسیار اندک ضایعات و زباله های پلاستیکی راجمع آوری و یا خریداری کرد. از طرفی بازیافت و تبدیل این زباله ها به مواد اولیه و فروش آن ها با قیمت مناسب می تواند منجر به سود آوری قابل ملاحظه ای گردد.

ساخت دستگاه بازیافت پلاستیک

ماشین ساز های متعددی هستند که دستگاه بازیافت پلاستیک در انواع مختلفی می سازند. معمولا دستگاه های بازیافت با مشخصات و امکانات متنوعی ساخت می گردند. ساده ترین دستگاه بازیافت پلاستیک شامل یک سیلندر ماردون، موتور و گیربکس است که خروجی آن بصورت کلوخه است. این دستگاه می تواند با المنت های برقی و یا گرم کننده های گازی ساخته شود. امروزه ماشین آلات پیشرفته ای در ایران طراحی و ساخت می شوند.

قیمت دستگاه های بازیافت پلاستیک

همانگونه که بیان شد دستگاه های بازیافت پلاستیک می توانند با مشخصات فنی و امکانات مختلفی طراحی و ساخت گردند. مهم ترین مشخصه دستگاه بازیافت مواد پلاستیکی ظرفیت تولید آن می باشد. حداقل ظرفیت تولید دستگاه های بازیافت پلاستیک راد ماشین ۱۰۰ کیلو گرم در ساعت می باشد. علاوه بر این دستگاه ماشین آلات بازیافت پلاستیک با ظرفیت های ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰ کیلوگرم در ساعت و بالاتر توسط این شرکت طلاحی و ساخت می گردند.

مطلب پیشنهادی

سازنده دستگاه بازیافت ضایعات بطری پلاستیک پت نوشابه

به نظر شما بازیافت انواع ضایعات پلاستیک نظیر بطری های پلاستیکی و پت های نوشابه …

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام