دستگاه پرس ترموفرمینگ خط تولید ظروف یکبار مصرف سلولزی

دستگاه ترموفرمینگ دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف دستگاه ظروف یکبار مصرف

دستگاه پرس ترموفرمینگ چه کاربرد هایی دارد؟ آیا با خط تولید انواع ظروف یکبار مصرف پلیمری و سلولزی آشنا هستید؟ به نظر شما ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی از نشاسته که در ایران قابل خرید می باشند، امکان تولید چه نوع ظروفی را دارند؟

امروزه ظروف یکبار مصرف پلیمری و یا گیاهی در انواعی نظیر لانچ باکس یا همان ظرف غذا، لیوان، کاسه، ظروف بسته بندی انواع بستنی و فالوده، ظروف پنیر، ماست و سایر لبنیات پاستوریزه و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو تولید ظروف یکبار مصرف پلیمری یا سلولزی در سال های گذشته در ایران و البته کشور های عربی و روسی زبان همسایه ایران روبه افزایش می باشد.

بسیاری از مشتریان ایرانی و خارجی در پی خرید دستگاه های خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و پلاستیکی هستند. اما اکثر آن ها از اجزای خط تولید مذکور اطلاع خاصی ندارند. در این مقاله به معرفی ماشین آلات خط تولید مذکرور می پردازیم. لازم به ذکر است که دستگاه های ساخت راد ماشین را می توان توئمان برای تولید ظروف گیاهی و پلاستیکی بکار برد.

دستگاه اکسترودر ورق

از این دستگاه به منظور تولید ورق یا همان فیلم مورد استفاده در تولید ظروف یکبار مصرف چه گیاهی و چه پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماشین صنعتی با نام هایی نظیر دستگاه اکسترودر pp و دستگاه تولید ورق گیاهی نیز شناخته می شود.

دستگاه پرس ترموفرمینگ

قالب ظروف یکبار مصرف بر روی این دستگاه نصب می شود. دستگاه فرمینگ ظروف یکبار مصرف در حفیقت وظیفه شکل دادن به ورق پ پ و یا گیاهی را بر عهده دارد. این دستگاه در هر دقیقه ۲۰ ضرب ظرفیت تولید دارد. بعبارت دیگر ظرفیت تولید دستگاه ترموفرمینگ ۲۰ سیکل در دقیقه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید