خانه / دستگاه سفره یکبار مصرف / دستگاه پرفراژ چاپ نایلون خط تولید سفره یکبار مصرف

دستگاه پرفراژ چاپ نایلون خط تولید سفره یکبار مصرف

آیا با خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی آشنا هستید؟ دستگاه های چاپ و پرفراژ نایلون در کدام مرحله از پروسه تولید سفره مورد استفاده قرار می گیرند؟

خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی شامل کدام دستگاه های صنعتی می گردد؟ آیا این ماشین آلات در ایران ساخت می گردند؟ خدمات پس از فروش و گارانتی این دستگاه ها چگونه است؟ سوالاتی از این قبیل برای راه اندازی خط تولید سفره یکبار مصرف همیشه به ذهن ها خطور می کنند.

دستگاه های این خط تولید که در ادامه به تفصیل در مورد آن ها سخن خواهیم گفت ساخت ایران بوده و از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش بیش از یک سال برخوردار می باشند.

دستگاه تولید نایلون

دستگاه تولید نایلون کاربردی در خط تولید سفره یکبار مصرف پلاستیکی تفاوت خاصی با دستگاه تولید نایلون و نایلکس ندارد. در واقع همان دستگاه تولید نایلون عرض ۸۰ می باشد که با استفاده از دو تیغ می تواند نایلون دو لایه تولید شده را برش داده و بصورت مجزا و تک لایه رول نماید. کمپرسور هوا ۱۵۰ لیتری در کنار این دستگاه بکار می رود تا حباب نایلون خروجی قالب را ایجاد کند.دستگاه جرقه گیر نایلون

وجود این دستگاه که به آن دستگاه جرقه گیر پلاستیک و دستگاه جرقه گیری نایلون نیز گفته می شود، در خط تولید سفره یکبار مصرف و خط تولید نایلون تبلیغاتی الزامی است. بطور کلی برای اینکه رنگ نایلون خروجی دستگاه چاپ به راحتی از نایلون جدا نشود نیاز به جرقه گیری نایلون است. از این رو بعد از تولید نایلون و قبل از چاپ آن می بایست عمل جرقه گیری بر روی آن صورت پذیرد. جرقه گیر دستگاه کوچکی می باشد.

دستگاه چاپ سفره یکبار مصرف

دستگاه چاپ نایلون مورد نیاز در خط تولید سفره یکبار مصرف از نوع دو رنگ فلکسو می باشد. از این رو گاها به آن دستگاه چاپ دو رنگ و یا دستگاه چاپ فلکسو دو رنگ و یا دستگاه چاپ فلکسو نایلون نیز گفته می شود. این دستگاه نیز همانند تمامی ماشین آلات خط تولید سفره یکبار مصرف که در بالا آن ها را معرفی نمودیم، ساخت ایران بوده و از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله برخرودار است.مطلب پیشنهادی

دستگاه پرفراژ نایلون و سفره یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

 
کانال تلگرام