دستگاه پلاستیک بادی تزریقی دبه ۲۰ لیتری تبریز

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی انواع مختلفی دارد. نمونه بادی تزریقی این ماشین که در گذشته برای تولید دبه ۲۰ لیتری در شهر های بزرگ نظیر تبریز بکار می رفت، امروزه ساخت نمی شود.

تنوع ظروف پلاستیکی بادی نظیر انواع بطری و دبه خبر از وجود تنوع در ساخت دستگاه پلاستیک بادی می دهد. از جمله مهم ترین و کاربردی ترین دبه ها می توان به دبه ۲۰ لیتری اشاره نمود. در گذشته دبه ۲۰ لیتری با استفاده از دستگاه های بادی تزریقی که ساخت آن دشواری محسوسی داشت، تولید می شد. امروزه با توسعه ماشین سازی و امکان انباری دار کردن دستگاه پلاستیک بادی سبب شده است که شرکت راد ماشین ساخت دستگاه های بادی تزریقی را از دستور کار خارج نموده و دستگاه بادی انباری دار را به مشتریان پیشنهاد دهد. تیریز و شهر های صنعتی از جمله مشتریان دستگاه تولید گالن ۲۰ لیتری می باشند.

دستگاه تولید گالن ۲۰ لیتری
گالن و یا دبه ۲۰ لیتری کاربرد بسزایی بویژه در شهر های صنعی نظیر تبریز و مشهد دارد. از این رو خرید دستگاه بادی ۲۰ لیتری برای تولید این دبه ها و گالن های پرمصرف در این شهر ها مورد توجه می باشد. خط تولید دبه و گالن علاوه بر دستگاه پلاستیک بادی انباری دار، شامل مواردی نظیر آسیاب، موادکش، برج خنک کننده، چیلر و … می شود. که همگی توسط راد ماشین به فروش می رسند.

دستگاه تزریق بادی دست دوم
بسیاری از تولید کنندگان پس از مدتی بدلیل فرسودگی و یا نیاز به تعمیر و نگهداری اقدام به فروش دستگاه های پلاستیک بادی خود بصورت دست دوم می نمایند. همانگونه که بیان شد این دستگاه ها نیاز به تعمیر و نگهداری داشته و هزینه قابل توجهی را از این جهت به خریدار تحمیل می کنند. شرکت راد ماشین با خرید دستگاه های دست دوم و اورهال (تعویض ۹۰ الی ۹۵ درصد از قطعات دستگاه با قطعات نو) نمودن آن ها امکان خرید دستگاه در حد نو (اورهال شده) را با قیمت بسیار پایین برای مشتریان خود فراهم می کند. دستگاه های بادی اورهال شده ما ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید