دستگاه پلاستیک بادی تلاش صنعت تولید دبه پلی اتیلن

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی چه کاربرد هایی دارد؟ علاوه بر تولید دبه چه نوع ظروف پلی اتیلن را می توان با این دستگاه تولید نمود؟ تلاش صنعت و سازنده های دیگر این دستگاه در کدام شهر ها قرار دارند؟

دستگاه پلاستیک بادی در اصل ماشین صنعتی است که از دو قسمت گیره و اکسترودر تشکیل گردیده و به منظور تولید انواع ظروف از مواد بادی و پلی اتیلن بصورت درون تهی بکار می رود. از جمله محصولاتی که دستگاه پلاستیک بادی تولید می کند علاوه بر دبه می توان به بطری های پلی اتیلن و ظروف مواد شوینده، شیمیایی و لبنی اشاره نمود.

دستگاه پلاستیک بادی تلاش صنعت

تلاش صنعت یکی از تولید کننده های دستگاه بادی در ایران است. این شرکت نیز همانند سایر ماشین ساز هایی که دستگاه های پلاستیک بادی می سازند در تهران می باشد. بطور کلی کیفیت دستگاه های تلاش صنعت در مقایسه با ماشین آلات شرکت های فرمانی و قربانی و راد ماشین در سطح پایین تری قرار دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک تولید دبه

همانگونه که بیان شد، دستگاه پلاستیک بادی که بسیاری به آن دستگاه تزریق پلاستیک بادی نیز می گویند، اصلی ترین ماشین صنعتی در خط تولید انواع دبه و ظروف بادی دیگر نظیر بطری های پلی اتیلن می باشد.
با توجه به اینکه اکثر سازنده های این دستگاه صنعتی در تهران و کرج هستند، تولید کننده های ظروف بادی می بایست جهت سفارش ساخت دستگاه مورد نیاز خود به تهران مراجعه نموده و عقد قرارداد نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید