دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی چهار لیتری تبریز

دستگاه پلاستیک بادی

آیا با کارخانه های دبه زنی آشنا هستید؟ دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری چه نوع محصولاتی تولید می کند؟ دلیل تمایل صنعتگران تبریز و شهر های بزرگ به خرید دستگاه بادی چیست؟

کارخانه های دبه زنی که اکثر در شهر های بزرگ و صنعتی نظیر تبریز دیده می شوند، مجهز به دستگاه های پلاستیک بادی در اندازه ها و توان تولید مختلف می باشند. دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های بادی است که در صنایع مختلفی که مایعات تولید می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. دبه ماست، دبه مایع ظرفشویی و مایع دستشویی و دیگر دبه ها و ظروف بادی دارای حجم تا چهار لیتر از جمله محصولاتی هستند که دستگاه بادی ۴ لیتری تولید می نماید.

قیمت دستگاه دبه زنی

دستگاه بادی که در حقیقت عنصر اساسی در کارخانه های دبه زنی است، شامل واحد هایی نظیر گیره و تزریق می باشد که بر اساس حجم و وزن دبه تولیدی طراحی و ساخت می گردند.

بطور کلی هر اندازه بخواهیم دبه بزرگتری تولید کنیم نیازمند دستگاه بادی گران قیمت تری هستیم. دستگاه های بادی متداول، دستگاه بادی ۱ لیتری، دستگاه بادی ۴ لیتری و دستگاه بادی ۲۰ لیتری می باشند. البته دستگاه های بادی ۶، ۱۰ و یا ۱۵ لیتری و دستگاه های دارای حجم تزریق بیش از ۲۰ لیتری نظیر دستگاه ۸۰ لیتری و ۱۰۰ لیتری نیز توسط مشتری سفارش داده می شوند.

تولیدکننده دستگاه بادی پلاستیک

شرکت راد ماشین تولیدکننده انواع دستگاه پلاستیک بادی و سایر تجهیزات خطوط دبه زنی، آماده پذیرش سفارش ساخت دستگاه های بادی در ظرفیت های متنوع می باشد.

ضمن اینکه دستگاه های بادی اورهال شده ما را با قیمت بسیار مناسب می توانید خرید نمایید. از جمله مشتریان ما شرکت های تولید کننده آب اکسیژنه در تبریز می باشند. ویدئو یک نمونه دستگاه بادی ساخت این شرکت را در ادامه ببینید.


دیدگاهتان را بنویسید