دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی چهار لیتری دست دوم

دستگاه پلاستیک بادی

برخی از کارگاه های دبه زنی با توجه به شرایط مالی خود تمایل به خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم در انواع چهار تا ۲۰ لیتری دارند. ما به آن ها خرید دستگاه های اورهال شده خود را پیشنهاد می دهیم.

امروزه کاهش نقدینگی تولید کنندگان سبب شده است که بسیاری از مالکان کارگاه های دبه زنی برای افزایش سرعت تولید و سود آوری خود تمایل به خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم دارند. زیرا خرید دستگاه های نو می تواند آن ها را از نظر مالی تحت فشار قرار دهد. در دیگر مقالات توضیحاتی نسبت به اینکه خرید دستگاه های دست دوم قدیمی توصیه نمی شود، ارائه کرده ایم.

راد ماشین با خرید و اورهال نمودن دستگاه های پلاستیک بادی دست دوم امکان خرید دستگاه بادی در حد نو را برای صنعتگرانی که توان خرید دستگاه نو را ندارند، فراهم نموده است.

دستگاه پلاستیک بادی دست دوم اورهال شده

مقصود از اورهال در اینجا تعویض حدود ۹۰ الی ۹۵ درصد قطعات دستگاه دست دوم با قطعات نو می باشد. یعنی ما قطعات مستحلک را از دستگاه بادی دست دوم جدا نموده و شاسی آن را رنگ آمیزی می کنیم. سپس قطعات نو را جایگزین تجهیزات مستحلک جدا شده می کنیم.

با این کار دستگاه به اندازه کافی به ماشین آلات نو نزدیک شده و در عین حال قیمت با قیمت بسیار پایین تری قابل خرید می گردد.

دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری

دستگاه بادی چهار لیتری که می توان گفت در میان سایر دستگاه های تزریق بادی بیشتری کاربرد دار دارد، توسط شرکت های سازنده در انواع گیره جلو و گیره بغل ساخته می شود. با توجه به اینکه سیستم گیره بغل طرح جدید دستگاه هاب پلاستیک بادی است، قیمت فروش دستگاه بادی چهار لیتری گیره بغل بالاتر از دستگاه های گیره جلو است.

دیدگاهتان را بنویسید