دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی چهار لیتری چینی

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی که به دستگاه دبه زنی نیز معروف است انواع مختلفی از جمله چهار و یا ۲۰ لیتری دارد. حال به نظر شما بهتر است دستگاه بادی چینی خرید یا ایرانی؟

اگر به سوپر مارکت محله خود مراجعه نموده و سری به قفسه مواد شوینده، شیمیایی و سایر مایعات بزنید متوجه می شوید که تقریبا به غیر از نوشابه و برخی نوشیدنی های گازدار که از بطری پت برای نگهداری آن ها استفاده می شود، مابقی موارد بطری های پلی اتیلن و یا دبه های پلاستیکی در سایز های مختلف می باشند. مثل دبه ماست، بطری مایع ظرفشوی و دست شویی و …

دستگاه های دبه زنی یا همان دستگاه پلاستیک بادی برای تولید تمامی بطری های پلی اتیلن و دبه های پلاستیکی در سازیز های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله متداول ترین دستگاه های دبه زنی می توان به دستگاه بادی چهار لیتری اشاره نمود. وجود شرکت های سازنده متعدد و با تجربه در ایران سبب شده است که صنعتگران ایرانی از خرید دستگاه بادی چینی بی نیاز شوند.

دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری

دستگاه پلاستیک بادی چهار لیتری کاربرد هایی نظیر تولید انواع دبه ماست و دیگر بطری ها و دبه های پرمصرف از زیر ۱ لیتر الی ۴ لیتر دارد. البته دستگاه بادی چهار لیتری استاندارد راد ماشین توان تولید تا ۶ لیتر را نیز دارد. معمولا دستگاه های ۴ لیتری اتوماتیک بوده و مجهز به ربات، پرت کن و نوار نقاله انتقال محصول می باشند. البته بسته به نیاز مشتری دستگاه نیمه اتوماتیک نیز طراحی و ساخت می گردد.

قیمت دستگاه دبه زنی

با توجه به مشخصات فنی دستگاه بادی و دیگر تجهیزات مورد نیاز دبه زنی، قیمت خطوط تولید با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال از آنجایی که دستگاه بادی چهار لیتری نسبت به دستگاه بادی ۲۰ لیتری هزینه ساخت کمتری دارد، قیمت فروش آن نیز پایین تر است. این امر در مورد سایر عناصر خط تولید نیز صادق بوده و تفاوت قیمت خطوط دبه زنی مختلف را توجیه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید