دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی ۲۰ لیتری دست دوم

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما تاسیس یک کارگاه دبه زنی نیازمند خرید چه دستگاه صنعتی است؟ دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری چه محصولاتی می تواند تولید نماید؟ آیا خرید دستگاه دست دوم توصیه می شود؟

امروزه بسته بندی بسیاری از مواد شیمیایی، شوینده نظیر انواع مایع ظرفشویی و دستشویی و همچنین لبنی مثل شیر و ماست با دبه صورت می پذیرد. از این رو دبه در سایز های مختلف تولید می شود. برای اینکه یک کارگاه دبه زنی بتواند تمامی انواع دبه های پلاستیکی را تولید نماید، می بایست چندین دستگاه پلاستیک بادی خرید و راه اندازی کند.

علاوه بر دستگاه بادی که اصلی ترین ماشین صنعتی دبه زنی است، دستگاه ها و تجهیزات دیگری نیز در این خط بکار می روند. مشخصات تجهیزات خط تولید انواع دبه نیز با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه به معرفی برخی خط تولید برخی از دبه های پر فروش خواهیم پرداخت.

خط تولید دبه ماست

دستگاه پلاستیک بادی که برای تولید دبه ماست به مشتریان پیشنهاد می کنیم، دستگاه بادی چهار لیتری است. دستگاه بادی ۴ لیتری ساخت راد ماشین تا ۶ لیتر را هم تولی  می کند. آسیاب، کولینگ تاور، چیلر، موادکش و برخی دیگر از تجهیزات را می توان بعنوان اجزاء خط تولید دبه ماست بشمار آورد. تولید درب و همچنین دسته دبه ماست نیز با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک صورت می پذیرد. دستگاه تزریق پلاستیک نسبتا ارزان قیمتی برای این کار مورد نیاز است.

خط تولید دبه ماست با خط تولید سطل ماست تفاوت دارد. اصلی ترین تفاوت این دو خط تولید این است که سطل ماست با دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شود. در حالی که خط تولید دبه ماست دستگاه پلاستیک بادی دارد. دستگاه بادی مناسب برای تولید دبه ماست نسبت به ماشین آلات تزریق ارزان قیمت تر می باشد.

خط تولید دبه خیارشور

بزرگترین دبه خیارشور حجم ۱۷ لیتر دارد. البته دبه خیارشور ۱۵ و ۱۵ لیتری نیز در بازار موجود می باشند. از این رو برای تولید دبه خیارشور نیاز به دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری است. دستگاه بادی ۲۰ لیتری این خط تولید دارای سیستم انباری جهت ذخیره مواد و افزایش سرعت تولید خواهد بود. آسیاب، کولینگ تاور، چیلر و سایر تجهیزاتی که در خط تولید دبه ماست بکار می روند نیز در این خط مورد نیاز هستند اما قیمت آن ها بالاتر از تجهیزات مشابه خط تولید دبه ماست می باشد.

از آنجایی که دبه خیارشور دسته بغل است فقط تولید درب آن نیاز به خرید دستگاه تزریق پلاستیک دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک بادی دست دوم

ارزان قیمت بودن و کاهش نقدینگی صنعتگران سبب شده است که فروش دستگاه تزریق بادی دست دوم رونق یابد. دستگاه های تزریق پلاستیک بادی دست دوم علاوه بر اینکه سیستم کنترل کنتاکتوری دارند و به سیستم های نوین نظیر پاریزون قابل ارتقاء نیستند، اکسترودر ضعیف شده ای دارند. سیلندر ماردون دستگاه های بادی دست دوم ظرفیت مواد دهی خیلی پایینی دارد. از این رو خرید آن ها در اکثر مواقع توصیه نمی شود.

اما دستگاه های بادی دست دوم اورهال شده این شرکت ضمن کیفیت بالا از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش بیش از ۱۰ سال برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید