دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی 4 لیتری تبریز

دستگاه پلاستیک بادی

خرید دستگاه پلاستیک بادی کاربردی در خط دبه زنی 4 لیتری در تبریز و دیگر شهر های صنعتی بیشتر مورد توجه است. به نظر شما دلیل این امر چیست؟

اجازه بدهید برخی از کاربرد های دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری را بررسی کنیم. به عبارت دیگر می خواهیم مشتریان شرکت های دبه زنی 4 لیتری را بررسی می کنیم. دبه ماست، دبه چهار لیتری مایع دستشویی و ظرفشویی، دبه 4 لیتری مواد شیمیایی نظیر تینر و بسیاری دیگر از دبه ها و بطری های دارای حجم کمتر از 4 لیتر معمولا با استفاده از دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری تولید می شوند. از این رو می توان گفت که محصولات تولیدی توسط دستگاه بادی 4 لیتری اکثرا صنعتی بوده و برای بست بندی محصولات پرمصرف بکار می روند.

از آنجایی که اکثر کارخانه های تولید مواد شوینده، شیمیایی و لبنی در شهر های بزرگی نظیر تبریز قرار دارند، دلیل تمایل خرید بالا برای دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری در تبریز و سایر شهر های صنعتی مشخص می گردد.

قیمت دستگاه دبه زنی

شرکت ها و خطوط دبه زنی که به دستگاه های پلاستیک بادی متنوعی مجهز هستند، برای تولید هر سایز از دبه های خود معمولا یک و یا چند دستگاه خرید و راه اندازی نموده اند. قیمت دستگاه های دبه زنی بستگی به حجم و البته وزن محصول تولیدی در کنار ابعاد آن دارد. اما می توان گفت که از میان تمامی انواع این ماشین آلات صنعتی، دستگاه پلاستیک بادی 4 لیتری بیشترین کاربرد را دارد. زیرا همانگونه که در بالا بیان شد، محصولات تولید شده توسط این دستگاه اکثرا در شرکت های تولید کننده مواد شوینده، شیمیایی، لبنی و … بکار می روند.

دستگاه بادی 4 لیتری دست دوم

با توجه به تعدد مشتری برای خرید دستگاه بادی 4 لیتری و اینکه برخی از صنعتگران علی رغم تمایل از تمکن مالی برای خرید دستگاه های نو برخوردار نیستند و از طرفی در مطالب دیگر خرید دستگاه دست دوم را توصیه نکردیم، این شرکت انواع دستگاه 4، 6، 10، 15 و 20 لیتری دست دوم را بصورت اورهال شده (در حد نو) و با یک سال گرارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود واگذار می کند. قیمت دستگاه های بادی اورهال شده کمتر از دستگاه های نو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید