دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی ۴ لیتری دست دوم

دستگاه پلاستیک بادی

آیا خرید دستگاه پلاستیک بادی دست دوم برای دبه زنی پیشنهاد می شود؟ قیمت دستگاه بادی ۴ لیتری نو و دست دوم تا چه اندازه متفاوت بوده و دلیل این اختلاف چیست؟

امروزه کاهش نقدینگی در صنعت و افزایش هزینه های تولید سبب شده است که تولید کنندگان برای خرید ماشین آلات جدید و توسعه خط تولید خود با مشکلاتی مواجه گردند. بسیاری از صنعتگران برای حل این مشکل اقدام به خرید دستگاه دست دوم می نمایند. این امر در صنعت پلیمر و در مورد دستگاه های دبه زنی نیز صادق است.

شرکت های تولید کننده انواع اقلام پلاستیکی برای تولید دبه و بطری های پلی اتیلن که کاربرد قابل توجهی در صنعت لبنیات، شوینده، شیمیایی و … دارند، نیازمند دستگاه پلاستیک بادی هستند. حال آیا خرید دستگاه بادی دست دوم توصیه می شود؟

معمولا دستگاه های بادی دست دوم دچار خرابی های متعدد در واحد تزریق و گیره و همچنین هیدرولیک و کنترل می باشند. از این رو هزینه تعمیر و نگهداری آن ها قابل توجه بوده و علاوه بر آن سرعت تولید آن ها بسیار پایین می باشد. دلیل اصلی تمایل مشتریان به خرید دستگاه دست دوم قیمت بسیار پایین آن می باشد. که دلایل این اختلاف قیمت نسبت به دستگاه های نو واضح می باشند.

دستگاه پلاستیک بادی دست دوم

همانگونه که بیان شد خرید دستگاه بادی دست دوم با توجه به مشکلات عدیده ای که برای مشتری بوجود خواهد آورد، توصیه نمی شود. اما از طرف دیگر بسیاری از صنعتگران و کارافرینان توان صرف هزینه نسبتا بالا برای خرید دستگاه پلاستیک بادی نو ندارند. آیا برای گذر از این مشکل راه حلی وجود دارد؟

راد ماشین  با خرید دستگاه های بادی دست دوم از فروشندگان، آن ها را اورهال نموده و با قیمت بسیار پایین تری در مقایسه با دستگاه های نو به فروش می رساند. منظور از اورهال کردن تعویض ۹۰ الی ۹۵ درصد قطعات و تجهیزات دستگاه های دست دوم با ادوات نو و همچنین تجهیز آن ها به سیستم های کنترلی نو و بروز دنیا می باشد.

در واقع این شرکت دستگاه های دست دوم را تا حد امکان به ماشین آلات بادی نو نزدیک نموده و علاوه بر خدمات پس از فروش ۱۰ ساله این دستگاه ها را یک سال گارانتی می نماید. به عبارت دیگر مشتریان می توانند دستگاه های در حد نو را با قیمت استثنایی خرید نمایند. مثلا یک دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری گیره بغل معمولا در بازار از قیمت ۷۵ الی ۸۵ توسط شرکت های سازنده به فروش می رسد. در حالی که نمونه های اورهال شده این دستگاه توسط راد ماشین به قیمت ۴۵ میلیون به فروش می رسند.

دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری

از جمله پر فروش ترین دستگاه های پلاستیک بادی می توان به دستگاه ۴ لیتری اشاره نمود. دستگاه بادی ۴ لیتری کاربرد هایی نظیر تولید دبه ماست، تولید ظروف مواد شوینده تا ۴ لیتر و دیگر خطوط دبه زنی ۱ الی ۴ لیتری دارد.  

دیدگاهتان را بنویسید