دستگاه پلاستیک بادی دبه زنی ۴ لیتری کارکرده

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما دلیل افزایش خرید و فروش دستگاه پلاستیک بادی کارکرده چیست؟ یک کارخانه دبه زنی که می خواهد سود خوبی داشته باشد علاوه بر دستگاه ۴ لیتری چه دستگاه هایی باید خرید کند؟

امروزه با توجه به شرایط بازار و هزینه های تولید و کارخانه داری مشاهده می شود که نقدینگی صنعتگران رو به کاهش می رود. از این رو تجهیز کارخانه های دبه زنی با دستگاه های بادی کارکرده هزینه کمتری داشته و مورد توجه صنعتگران می باشد.

اما بطور کلی خرید دستگاه کارکرده با توجه به هزینه های تعمیر و نگهداری آن توصیه نمی شود. راد ماشین به مشتریان خود خرید دستگاه های بادی اورهال شده را بجای دستگاه کارکرده پیشنهاد می دهد. دستگاه بادی اورهال شده ۹۰ درصد نو بوده و یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارد. در حقیقت دستگاه اورهال شده و دستگاه نو تفاوت چندانی با هم ندارند ولی قیمت آن ها بسیار متفاوت است.

دستگاه های مورد نیاز برای دبه زنی

از آنجایی که یک کارخانه دبه زنی کامل می بایست انواع دبه و بطری مورد نیاز بازار و صنعت را تولید کند معمولا چند نوع دستگاه باید خرید نماید. در این مطلب به دستگاه های بادی کاربردی که می توانند با تعویض قالب برای تولید چند محصول کاربردی و پر فروش بکار روند، اشاره می کنیم.

دستگاه بادی ۴ لیتری

دستگاه بادی ۴ لیتری را می توان به منطور تولید تمامی بطری ها و دبه های دارای حجم کمتر از ۴ لیتر بکار برد. البته همانگونه که بار ها بیان کردیم، دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری راد ماشین تا ۶ لیتر را تولید می کند. از این رو دبه ماست، دبه ترشی، دبه سرکه و همچنین بطری ها و دبه های مواد شوینده و شیمیایی و لبنی را می توان با این دستگاه تولید نمود. دستگاه بادی ۴ لیتری کارکرده اورهال شده راد ماشین را به کسانی که در پی خرید دستگاه دست دوم هستند توصیه می کنیم.

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

البته دستگاه بادی ۱۰ و ۱۵ لیتری نیز از دستگاه های پر فروش بشمار می آیند ولی اهمیت دستگاه ۲۰ لیتری در این است که تفاوت قیمت چندانی با دستگاه های ۱۰ و ۱۵ لیتری نداشته و با تعویض قالب می تواند ظروف بادی ۱۰ و ۱۵ لیتری نیز تولید نماید.

دبه خیارشور را می توان یکی از پرمصرف ترین ظروف بادی دانست که با استفاده از دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری تولید می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید