دستگاه پلاستیک بادی سازی ۲۰ لیتری قربانی

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری می بایست چه خصوصیات فنی داشته باشد؟ فروش انواع دستگاه پلاستیک سازی از جمله دستگاه بادی ۲۰ لیتری توسط راد ماشین صورت می پذیرد. ماشین سازی قربانی، فرمانی و موسی خانیان از دیگر سازنده های این دستگاه هستند.

دستگاه های پلاستیک سازی بادی شامل انواع مختلفی هستند. در ایران شرکت هایی نظیر ماشین سازی قربانی، فرمانی، راد ماشین و همچنین موسی خانیان سازنده دستگاه پلاستیک بادی می باشند. از جمله مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های بادی می توان به دستگاه ۲۰ لیتری اشاره نمود.

دستگاه بادی ۲۰ لیتری

دستگاه پلاستیک سازی بادی ۲۰ لیتری در میان دستگاه های بادی دارای کاربرد عمومی قویترین واحد تزریق و گیره را دارا می باشد. سیلندر ماردون این دستگاه دارای طول ۱۷۵ و قطر ۸۰ سانتی متری بوده و به سیستم انباری نیز مجهز می باشد. از این رو ظرفیت مواد دهی این دستگاه تا ۲٫۵ کیلو گرم در دقیقه قابل افزایش است.

از جمله کاربرد های دستگاه بادی ۲۰ لیتری انباری دار می توان به تولید دبه خیارشور اشاره نمود. دبه خیارشور در فصل برداشت محصول میزان مصرف بالایی دارد. از این رو خرید دستگاه ۲۰ لیتری در این فصول می تواند سودآوری قابل ملاحظه ای داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید