دستگاه پلاستیک بادی فرمانی تولید دبه بطری تبریز

دستگاه پلاستیک بادی

دستگاه پلاستیک بادی فرمانی جهت تولید انواع دبه و بطری پلاستیکی در تبریز و سایر شهر ها مورد استفاده قرار می گیرد. به نظر شما با خرید یک دستگاه بادی چگونه می توان به سود رسید؟

یکی از مزایایی راه اندازی تولیدی دبه و بطری پلاستیکی در تبریز و دیگر شهر های صنعتی نزدیک بودن به کارخانه جاتی است که از دبه و بطری پلاستیکی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

از این رو شرکت های ماشین ساز نظیر فرمانی انواع دستگاه پلاستیک بادی مناسب برای تولید دبه های دارای حجم متنوع را طراحی، ساخت و در شهر های مختلف به فروش می رسانند. معمولا یک دستگاه پلاستیک بادی در هر دقیقه کار بصورت متوسط ۳۰۰ الی ۵۰۰ تومن سوداوری دارد. اما به نظر شما کدام دستگاه بادی را بهتر است خرید نمود؟

دستگاه بادی ۴ لیتری

دستگاه بادی ۴ لیتری محصولات بسیار پرکابردی تولید می نماید. از جمله این محصولات انواع بطری کاربردی در صنعت شوینده، شیمیایی و لبنی می باشند. دبه ماست، دبه ترشی، دبه سرکه و دبه مایع دستشویی و ظرفشویی معمول ترین محصولاتی هستند که دستگاه بادی ۴ لیتری را می توان برای تولید آن ها بکار برد.

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

یکی دیگر از دستگاه های بادی که توسط مشتریان برای تولید انواع دبه خیارشور، گالن های سوخت و … بکار می رود، دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری است. دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری راد ماشین مجهز به سیستم انباری است. از این رو سرعت تولید و کیفیت محصول قابل توجه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید