دستگاه پلاستیک بادی قربانی تولید دبه بطری تبریز

دستگاه پلاستیک بادی

با کاربرد های دستگاه پلاستیک بادی آشنا هستید؟ چه نوع دبه و یا بطری را می توان با این دستگاه تولید نمود؟ برای خرید دستگاه در تبریز و دیگر شهر ها چه باید کرد؟ قربانی و دیگر ماشین ساز ها را میشناسید؟

دستگاه پلاستیک بادی که از آن با نام دستگاه تولید دبه پلاستیکی نیز یاد می شود، انواع مختلفی دارد که در شهر های متعددی از جمله تبریز، اصفهان، تهران و … برای تولید بطری های پلی اتیلن، دبه و مخازن پلی اتیلن در حجم های متنوع بکار می رود. ساخت دستگاه های بادی نیز همانند بسیاری از ماشین آلات صنعتی در ایران انجام می پذیرد. قربانی، فرمانی، موسی خانیان و همچنین راد ماشین را در زمره قوی ترین ماشین ساز هایی که در ایران دستگاه پلاستیک بادی می سازند می توان قرار داد.

دستگاه تولید بطری پلی اتیلن

بطری پلی اتیلن بر خلاف بطری های پت، با استفاده از دستگاه های پلاستیک بادی تولید می شود. این بطری ها که کاربرد فراوانی در صنعت نوشیدنی، مواد شوینده، مواد شیمیایی و همچنین لبنیات و … دارند، در حجم های زیر یک لیتر و چند لیتر تولید می شوند. معمولا به بطری های چند لیتر دبه گفته می شود.
با استفاده از یک دستگاه پلاستیک بادی و چند قالب می توان محصولات متنوعی تولید نمود. مثلا با استفاده از دستگاه بادی ۴ لیتری می توان علاوه بر دبه ۴ لیتری اقدام به تولید بطری های با حجم یک لیتر، دو لیتر و یا کمتر از یک لیتر نمود.

خط تولید دبه ماست

یکی از پرکاربرد ترین ظروف پلاستیکی بادی، دبه ماست می باشد. دبه ماست را با استفاده از دستگاه بادی ۴ یا ۶ لیتری و دستگاه های بادی ظرفیت بالاتر (استفاده از قالب های چند کویته) تولید می کنند. راد ماشین علاوه بر دستگاه بادی، سایر تجهیزات خط تولید انواع دبه از جمله دبه ماست را به فروش می رساند. آسیاب، چیلر، کولینگ تاور، موادکش، گازگیر، و … مواردی هستند که در خط تولید انواع دبه و بطری پلاستیکی بکار می روند.

خط تولید دبه خیار شور

دبه خیارشور نیز همانند دبه ماست بسیار پرکاربرد بوده و مخصوصا در فصل برداشت محصول مورد نیاز شرکت های تولید کننده انواع ترشی و خیارشور می باشد. اصلی ترین عضو در خط تولید دبه خیارشور دستگاه پلاستیک بادی است.
دبه خیارشور معمولا ۱۲ یا ۱۵ لیتری می باشد. از این رو برای تولید این دبه از دستگاه های ۱۵ لیتری و یا ۲۰ لیتری استفاده می شود. دستگاه پلاستیک بادی ۱۵ لیتری راد ماشین علاوه بر دبه های ۱۵ لیتری توان تولید دبه و ظروف بادی ۲۰ لیتری را نیز دارد. این امر از کیفیت و ظرفیت مواد دهی بالای واحد تزریق و اکسترودر دستگاه های این شرکت ناشی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید