دستگاه پلاستیک بادی موسی خانیان پور تولید دبه پلی اتیلن

دستگاه پلاستیک بادی

به نظر شما مهم ترین کاربرد دستگاه پلاستیک بادی چیست؟ تولید انواع دبه و بطری پلی اتیلن با یک دستگاه میسر است؟ تفاوت دستگاه های موسی خانیان، فرمانی، راد ماشین و … در چیست؟

همانگونه که می دانید دستگاه پلاستیک بادی یکی از دستگاه های های بسیار پرکاربرد در صنعت پلاستیک و پلیمر است. اما مهم ترین و متداول ترین کاربرد دستگاه پلاستیک بادی تولید انواع دبه و بطری پلی اتیلن در سایز های مختلف می باشد.

معمولا اکثر مشتریان در پی خرید دستگاهی هستند که با استفاده از آن چند نوع دبه و بطری پلی اتیلن در سایز های متنوع تولید نمایند. این امر تا حدودی میسر می باشد. در ادامه به بررسی چند دستگاه بادی و محصولاتی که می توان با آن تولید کرد می پردازیم.

خرید دستگاه بادی ۱ لیتری

دستگاه بادی ۱ لیتری به منظور تولید بطری های یک لیتری و همچنین بطری ها و ظروف کمتر از یک لیتر بکار می رود. از این رو اگر شما می خواهید بطری برای صنعت پزشکی و یا دیگر امور صنعتی تولید نمایید که حجم آن نهایتا ۱ لیتر است، دستگاه بادی ۱ لیتری می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اما جهت افزایش سرعت تولید بهتر است دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری خرید نمایید.

دستگاه بادی چهار لیتری

یکی از پر فروش ترین دستگاه های بادی، دستگاه چهار لیتری است. این دستگاه که توسط شرکت های مختلف از جمله موسی خانیان، فرمانی، قربادی و همچنین راد ماشین ساخته و به فروش می رسد، کاربرد های بسیاری در صنعت دارد. از جمله محصولات تولیدی دستگاه بادی چهار لیتری دبه ماست است.

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری

دستگاه تزریق بادی ۲۰ لیتری همانگونه که از نامش پیداست برای تولید دبه و مخازن ۲۰ لیتری، بطری های پلی اتیلن کمتر از ۲۰ لیتر و اگر ساخت راد ماشین باشد به منظور تولید دبه های بیش از ۲۰ لیتر نیز بکار می رود. دبه خیارشور و دبه آب و گالن های سوخت را می توان از جمله محصولات تولیدی مهم این دستگاه بشمار آورد.

سازنده دستگاه پلاستیک بادی

امروزه شرکت های متعددی را می توان سازنده دستگاه پلاستیک بادی دانست. موسی خانیان، فرمانی، قربانی و راد ماشین در میان سازنده های دستگاه بادی، ماشین آلات با کیفیت تری در اختیار مشتریان قرار می دهند. اما این شرکت ها در طراحی دستگاه با یکدیگر تفاوت دارند. برخی گیره بزرگ و برخی دیگر از گیره کوچک، برخی اکستردر دارای ظرفیت مواد دهی بیش از ظرفیت اسمی دستگاه و برخی کمتر استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید