دستگاه پلاستیک سازی بادی ۲۰ لیتری موسی خانیان پور

دستگاه پلاستیک بادی

موسی خانیان یکی از سازنده های دستگاه پلاستیک سازی بادی در انواع ۴ و ۲۰ لیتری و بالا تر می باشد. آیا با کاربرد های دستگاه بادی ۲۰ لیتری آشنا هستید؟

از جمله شرکت های سازنده دستگاه پلاستیک بادی که در کارخانه های دبه سازی کاربرد دارد، می توان به ماشین سازی موسی خانیان اشاره نمود. موسی خانیان همانند ماشین سازی فرمانی، قربانی و راد ماشین دستگاه های بادی با کیفیتی می سازد.

دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری و ۲۰ لیتری در حقیقت کاربردی ترین دستگاه های دبه سازی بشمار می روند. در ادامه به برخی از کاربرد های این دو دستگاه اشاره می نماییم.

دستگاه بادی ۴ لیتری

دبه ماست، دبه ترشی، دبه مایع دستشویی، دبه مایع ظرفشویی، بطری انواع مواد شیمیایی، بطری و دبه بسته بندی انواع سموم و بسیاری دیگر را می توان بعنوان محصولاتی که توسط دستگاه پلاستیک بادی ۴ لیتری تولید می شوند نام برد.

معمولا دستگاه بادی ۴ لیتری راد ماشین بصورت تمام اتوماتیک طراحی و ساخت می گردد. همچنین ظرفیت مواد دهی این دستگاه برای تولید دبه های ۶ لیتری نیز مناسب است.

دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری

پر فروش ترین دبه ای که توسط دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری قابل تولید است، دبه خیارشور می باشد. دبه خیارشور در حجم های ۱۲، ۱۵ و ۱۷ لیتری تولید می شود.

ما در راد ماشین معمولا از سیلندر ماردون و سایر تجهیزات اکسترودر با ظرفیت مواد دهی بالاتر از حد استاندارد را برای دستگاه ۲۰ لیتری بکار می بریم. از این رو دستگاه بادی ۲۰ لیتری ما توان تولید ظروف ۳۰ و ۴۰ لیتری را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید