ساخت دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن ۸۰۰ گرمی تهران

دستگاه تزریق پلاستیک

آیا ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک در ایران انجام می شود؟ چگونه می توان در تهران و یا دیگر شهر های صنعتی اقدام به خرید ماشین آلات تزریق پرکاربرد نظیر دستگاه ۸۰۰ گرمی با شرایط اقساطی نمود؟ با توجه به سود قابل توجه تولید سبد میوه آیا می توان با خرید یک دستگاه ۳۰۰ و یا ۳۲۰ تن تمامی سبد های میوه را تولید نمود؟

امروزه اکثر دستگاه های تزریق پلاستیکی که در ایران به فروش می روند ساخت کمپانی های چینی هستند. راد ماشین دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی به فروش می رساند. شرکت های مختلف فروشنده دستگاه تزریق پلاستیک از شرایط فروش متنوعی برخوردار هستند. راد ماشین انواع دستگاه تزریق پلاستیک را با شرایط مناسب در اختبار صنعتگران شهر های مختلف از جمله تهران، مشهد، اصفهان و سایر شهر های صنعتی قرار می دهد.

یکی از پرسود ترین محصولاتی که با دستگاه تزریق پلاستیک تولید می گردند، سبد میوه می باشد. از این رو تولید سبد میوه در شهر های مختلف انجام می پذیرد. از آنجایی که بزرگترین سبد های میوه بیش از ۷۰۰ گرم وزن ندارند، آیا می توان با خرید یک دستگاه ۸۰۰ گرمی تمامی انواع سبد های میوه را تولید نمود؟ قدرت گیره دستگاهی که بتواند ۸۰۰ گرم تزریق کند چند تن است؟

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن

بطور کلی ماشین آلات تزریق پلاستیک که از ظرفیت تزریق یا توان مواد دهی ۸۰۰ گرمی برخوردار هستند، می بایست قدرت گیره بیش از ۳۰۰ و یا ۳۲۰ تن داشته باشند. معمولا یک دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن چینی به شرطی که ظرفیت تزریق مناسبی داشته باشد، امکان تولید سبد میوه تا حجم ۱۸ کیلو گرمی را دارد. اما دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن راد ماشین با توجه به ظرفیت تزریق ۱۱۰۰ گرمی که دارد به راحتی و یا سرعت بسیار مناسب امکان تولید سبد میوه تا ۱۸ کیلو گرم را فراهم می کند. با توجه به کیفیت قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه های تزریق پلاستیک راد ماشین، این شرکت نسبت هب وارد کننده های ماشین آلات چینی گارانتی و خدمات پس از فروش ۲ برابری ارائه می نماید.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن

همانگونه که بیان شد برای تولید سبد میوه بزرگ یا ۱۸ کیلو گرمی می بایست دستگاه تزریق پلاستیک ظرفیت تزریق ۱۰۰۰ گرم و یا بالاتر داشته باشد. امروزه ظرفیت ۱۰۰۰ گرمی اکثر دستگاه های تزریق پلاستیک چینی که در ایران به فروش می رسند در تناژ گیره ۳۸۸ و ۴۰۰ تن اتفاق می افتد. از این رو شرکت های وارد کننده دستگاه تزریق پلاستیک چینی برای تولید سبد میوه ۱۸ کیلویی معمولا دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن را پیشنهاد می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید